Резултати от Търсенето

  1. bili hlapeto

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    Ако има такива в 22 калибър ще си закупя на драго сърце. :bravo:
  2. bili hlapeto

    SUMATRA by Eun Jin

    Чакаме пазара и цените естествено!:cool:
  3. bili hlapeto

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Супер !Кога ще ги пробваме.:bravo:
  4. bili hlapeto

    SUMATRA by Eun Jin

    Попитах за новия модел който е качил andi .Но нещо темата се оплете, все пак ако има повече информация за новия модел ще е добре.:cheers:
  5. bili hlapeto

    SUMATRA by Eun Jin

    Ще е хубаво да получим повече информация относно ТТ данни и естествено цената.Надявам се че резервоара е минимум 500 кубика .
  6. bili hlapeto

    SUMATRA by Eun Jin

    andi в кой магазин ги има искам да я разгледам по добре
  7. bili hlapeto

    SUMATRA by Eun Jin

    На мен ми харесва ако я има в 9мм. бих сия купил .
  8. bili hlapeto

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Честито! Ще очаквам резултатите от стрелбата и ако всичко е на ред може скоро да стана притежател на един в 9мм.:cheers:
  9. bili hlapeto

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Ако проблема е само пружината и може да се смени , това е добре ! Но ако иска пълен тунинг то парите стават много. Иначе по клиповете изглежда добре , особено за големите разстояния .И аз съм се ориентирал в 7.62 или в 9мм. но ще видим отзивите на колегите с по голям стаж.
  10. bili hlapeto

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Не тъка грубо peko ! Пуснах темата защото напоследък не излизат много информация за новите модели а по скоро оферти за продажби, което не е лошо. Но все пак се нуждаем от информация за поточна преценка при покупка . За това се обръщаме за помощ към колегите от форума, а мнението по въпроса не...
  11. bili hlapeto

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Пускам тази тема за да можем да разберем повече за този модел който е вече на пазара. На мен лично ми харесва и мисля да си закупя един. Но няма да е лошо да споделим мнения с по напредналите колеги от форума за да избегнем излишни проблеми. Благодаря предварително!
  12. bili hlapeto

    SUMATRA by Eun Jin

    Всеки модел изисква много внимание и естествено много стрелба за да разбереш какво иска , но това може да стане и по лесния начин като се допиташ до колегите. Момчетата са напред колега ,питай не се срамувай и аз това правя.:cheers:
  13. bili hlapeto

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Нещо за цената и от къде да поръчаме можели колеги.:cheers:
  14. bili hlapeto

    SUMATRA by Eun Jin

    Колегите са прави! С малко намеса от Янко работата се оправя, и аз чакам ред за тунинг:cheers:
  15. bili hlapeto

    SUMATRA by Eun Jin

    Хубавото си е хубаво:bravo:
  16. bili hlapeto

    Снимки на вашите пушки

    А здрасти , да може. Направена е от алуминий схемата е много проста :bravo:
  17. bili hlapeto

    Снимки на вашите пушки

    Ето я и моята суматра
  18. bili hlapeto

    SUMATRA by Eun Jin

    Здрасти колега , аз си направих алуминиева стойка и също се получи много добре.Ще кача снимки и може да ти дойде по добра идея.:cheers:
  19. bili hlapeto

    SUMATRA by Eun Jin

    Момчета някакви подобни проектили за 22 калибър нямали че JSB вятъра ги носи като есенен лист ,особено при стрелба по далечните мишени.
  20. bili hlapeto

    SUMATRA by Eun Jin

    Браво Роси !Избихте рибата пак с новите съчми браво!
Нагоре