Резултати от Търсенето

  1. danim1972

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Ще пробвам, но само за консумативите. Иначе цев+кутия ми се обезмисля авантюрата (финансово). Беше ми интересно дали някой е правил такава интервенция, и съответно дали аз ще се справя ;). Но ти благодаря за съвета :)
  2. danim1972

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    По-принцип те отдавна нямат внос на обикновените консумативи като О-пръстените, така че незнам дали ще ме отразят
  3. danim1972

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    На вид, стоманена.... Приклада полимер
  4. danim1972

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Здравейте колеги, имам едни питане. Може ли да се смени цевта от 5.5 на 4.5, на Гамо CFR IGT 5.5mm? И евентуално къде да търся такава.
  5. danim1972

    COMETA - хубавите испанки.

    Още един път ти благодаря за съвета :), карантията изглежале точно както си я описа и като на снимките които си качил. Сега трябва само да видя кой е открил "топлата вода" и да следвам стъпките му. Твоят вариянт със шайбите и втулките ми изглежда екстра, само трябва да видя от къде си ги...
  6. danim1972

    COMETA - хубавите испанки.

    Стана с нагряването, а чоръркането си заслужаваше... Сега със сигурност знам че ще трябва нов маншет. Този е оргиналният (все пак пушката е на 1 година и никога не е отваряна, и е само 100-тина изстрела! ) и изглежда така...
  7. danim1972

    COMETA - хубавите испанки.

    Пробвах но не стана. Така са го набили че не е истина. Днес ще пробвам с нагряване като съветва lu-bo. А иначе искам да я почистя основно, че нещо почна странно да дрънчи при изстрел. Ще пиша довечера да ли съм успял с разглобяването :)
  8. danim1972

    COMETA - хубавите испанки.

    Здравейте , като собственик на Cometa Fenix 400 compact 5,5, се сблъсках със следният проблем. Почнах да я разглобявам ( за първи път) и се оказа че не мога да демонтирам модератора, отвинтих пфедната капачйа да свакя мерника и да извадя карантията и до там! (свалих и двете стопорни болтчета )...
  9. danim1972

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Здравейте колеги, някой да знае от къде мога да купя комплект 0 пръстени за Gamo cfr igt 5,5? Преди време ги купува от VIP complex в София, но сега нямат!
  10. danim1972

    Двуноги, триноги, стойки, стендове за прострелка.

    dberov много ти благодаря :bravo:
  11. danim1972

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Абе сега като се замислих , явно в София няма към кой да се обърна за помощ за сега, така че ще го оставя някъде за в бъдеще. Въпреки шегата ти благодаря :cheers:
  12. danim1972

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Благодаря ти Жоро, можеш ли да ми пратиш скайпа му на лични или аз да ти пратя моят ?
  13. danim1972

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Така е , харесва ми констатацията ти че не съм ти отговорил щото незнам ( ;) ) , а ми така е , ако знаех щях да ти напиша пълните и реални ТТ данни на пушката. Ако беше прочел първоначалният ми въпрос, щеше да обърнеш внимание , че ме интересува дали е възможно с тази една манипулация (тоест...
  14. danim1972

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Честно казано, освен че е с газов амортисьор (igt) , и съм сменял два пъти О пръстен и един път маншон, друго не мога да кажа за пушката :), фабрично я дават под 24j , но надали е повече от 19 j.
  15. danim1972

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    А за леко покачване на мощността какво да се направи в случая?
  16. danim1972

    Двуноги, триноги, стойки, стендове за прострелка.

    Здравейте колеги, случайно някой да знае от къде мога да си поръчам такъв бипод за гамо ?
  17. danim1972

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Здравейте колеги, имам следното питане: има ли вариант да сменя газовото бутало на gamo cfr igt 5,5 с по-мощно(да речем двойно :) ) и съответно дали няма да е проблем за останалите чаркаляци в последствие ? Благодаря предварително :cheers:
  18. danim1972

    Бъдещи кандидат членове на форума.

    Еее силно казано "леко" , ама така ми хареса за играчка :)
  19. danim1972

    Бъдещи кандидат членове на форума.

    :) хасан 75 (леко рязан) :lol:
  20. danim1972

    Бъдещи кандидат членове на форума.

    Много съм горд с дъщеря ми, от малка споделя хобито ми :)
Нагоре