Резултати от Търсенето

  1. sgb1

    Недоволни или измамени

    Нали пазарлъците стават м/у продавач и купувач,щом се спазарите след това на кой му пука колко си му смъкнал или кои колко е вдигнал .Аман от дай си ми кърпичките на ти парцалите, вземете се в ръце момци, на един му било гадно че друг взел работата на еди кои си и нямал клиенти, друг се спазарил...
  2. sgb1

    Недоволни или измамени

    Админа да върне правата на Анди, да даде шанс. До колкото знам Анди е искал да плати пушките но ако били бая цифра да му ги плати на части баи Митко да каже по въпроса
  3. sgb1

    Недоволни или измамени

    И аз така мисля ,че трябваше да го оставим да се защити(опровергае), гледам хората бая са натрупали, но можеше да не се чака толкова, да някои ще кажат тои му е приятел и го защитава,но всеки има глава на раменете да мисли или поне да поправи стореното.Галатияна го тунингова без пари, а всеки...
  4. sgb1

    Недоволни или измамени

  5. sgb1

    Недоволни или измамени

    За това гарантирам, двете пушки бяха залепени една за друга и на капака ги разделихме чак тогава ги снимахме в багажника.пък кога е пуснал жалбата си е негова работа.За етика и други всеки си носи отговорност. Предполагам че може и на самия паркинг да са ни видяли.Пак казвам гарантирам какво...
  6. sgb1

    Недоволни или измамени

    Здравей колега аз бях с него във въпросния ден, от пощата до часа в които констатирахме че пушките са откраднати. Вече беше късно и за това на другия ден предполагам че е пуснал жалба,за което съм призован като свидетел. Пушките ги снимахме на паркинга на разпределително депо след което ги...
  7. sgb1

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    за 22 даже маи надигаше малко искаше прорязване
  8. sgb1

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    11 ката ляга по добре по горе в клипа се вижда добре
  9. sgb1

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    първия стяга по добре ама седи накриво, втория седи прав ама не трябва да го натягаш много затова втория
  10. sgb1

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Анди брата направо лудна по левела , а и след тунинга стана 350мс.
  11. sgb1

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    ето и спортен галатиан
  12. sgb1

    Комета Орион Булпап

    Пушлето не е лошо, с фабрични настройки доста добре стреля, е има още какво да се иска , но не е все пак пушка от 3000лв.Някой и за 3000лв не правят такава група и то без да са пипани.
  13. sgb1

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    ето снимки от днес, ако съм пропуснал някой не е умишлено, а от винцето:cheers:
  14. sgb1

    COMETA LYNX V10 AIR RIFLE

    Редуктор има
  15. sgb1

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Малко се заобикаля иначе има достъп.
  16. sgb1

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    изложението е зле, пак се разочаровах:(
  17. sgb1

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    надявам се че авера го откри с удар отзад:mad:
  18. sgb1

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Това е моя дзвер
Нагоре