Резултати от Търсенето

  1. valenti

    Варненска група - SEA WOLVES

    Ей,момци! Все ги правите тея сбирки....когато съм на бач! :( а,иначе много се зарадвах,като видях, че организирате среща на открито! :)
  2. valenti

    Палатки и къмпинг

    Малко видеа за последната ми версия на примус /спиртник/ ,,FIRE DRAGON"- https://www.youtube.com/edit?video_id=lPeaifF_U-I&video_referrer=watch а този е от снощи:
  3. valenti

    Варненска група - SEA WOLVES

    Хе,хе! Dodo, първо виж с каква скорост караме! Трябва да отренираш бързо прицелване... ;D Крос- кънтри ...Защото ако не успееш да ни свалиш, от първият път... ...ще бъдеш,бързо обезвреден! ;D Тренирам усилено многобой! :P 201305-02 20.52.57 Биатлон китка
  4. valenti

    Варненска група - SEA WOLVES

    От Терапията нагоре към ТВ кулата, има няколко маркирани веломаршрута, включително и в гористата местност! Почти всеки ден караме там! ;D Внимавай,да не ни вземеш за ,,движещи се мишени"! :D
  5. valenti

    Online оръжеен магазин arms-bg.com

    Здравей колега! Преди няколко дни пуснах запитване на лични,но отговор няма! За това, въпроса го пиша тук: Интересувам се от СО2 револвер Dan Wesson 6 инчовия - никелиран. Имате ли го в наличност? Също така, продавате ли допълнително патрони ? Очаквам отговор, с голямо нетърпение за да...
  6. valenti

    Палатки и къмпинг

    Това е моята версия на комбинирана печка на дърва и спирт. Лично изработена от мен,материала е неръждавейка-0.8мм. :) Теглото... ..със спиртник... ...за дърва... ...барбекю ... Едно мое видео, в което съм споделил как се сглобява,запалване на печката и готвене на супичка в ,,дивото"...
  7. valenti

    Варненска група - SEA WOLVES

    ...А аз чаках ли чаках... някой да ме извести по ГСМ-ма! Пушките излъскани,скарата изчистена... :'(
  8. valenti

    Ямболската група

    не зная, дали от брашното или от микрофона на камерата,но звукът е доста по слаб от бутилка с въздух, по която стреляхме тогава! :) Инъче ефекта с брашно е супер! :cheers:
  9. valenti

    Хапване, пийване, кой какво обича и как го прави

    ,,Хапване и пийване''....от другото ми хоби! ;D :cheers: :cheers: :cheers:
  10. valenti

    Варненска група - SEA WOLVES

    Баракуда има на 100% в ловно-рибаския магазин/печатницата/ :cheers: Наистина само в този магазин имаше! Взех последната кутийка на старата цена, останалите вече са по 14лв.! ;D
  11. valenti

    Варненска група - SEA WOLVES

    Благодаря за отговора! Макс казваш, отдавна никой не стреля с баракуда. Подскажи , някоя марка която да става за моето ,,топче'' :) Явно много съм изостанал с ,,материала'' !
  12. valenti

    Варненска група - SEA WOLVES

    Глас в пустиня....отговор на въпроса ми , няма! :(. Нищо, ще се оправя сам...
  13. valenti

    Варненска група - SEA WOLVES

    Здрасти, групата! От доста време бях ,,замразил'' стрелбата ,и тъй като скоро смятам пак да присъствам на сбирките, имам питане относно проектилите на баракуда диаболо: ,,в кой от магазините са в наличност''? Че смятам днес да ,,избягам'' през работно време и да си взема! :) благодаря Ви ...
  14. valenti

    Палатки и къмпинг

    . Шъ мъ извинявате много, ама щом не сте пробвали тази ,,пуча въшка'' защо давате некомпетентни мнения? :). Вярно е че размерите на това BBQ могат да предизвикат доста усмивки! Но, това дребошляче изпече (с тези ,,две шепи'' въглища) точно 15бр...
  15. valenti

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Това е невероятният Цундап, един авер от Сливен имаше такъв , и доста добър тунинг му беше спретнал! :)
  16. valenti

    Палатки и къмпинг

    Абсолютно си прав за алуминия като топлоотвеждащ елемент,но ако директно поставиш канчето в/у примуса без наличието на поставката(кръстачката) която в този случай е направена от две пластини алумин, то примуса веднага ще загасне поради липса на кислород! Да, може да се запуши централният отвор...
  17. valenti

    Палатки и къмпинг

    Правилно си разбрал сглобката според моите твърде сложни обяснения! :) Този кант който се вижда на снимката е огънат ръчно(това са тези 3 мм. в повече на парчето тръба от дезодоранта) Но при внимателно гледане на снимките се придобива много по-ясна представа за изработването на примусчето!
  18. valenti

    Палатки и къмпинг

    Ами добре,щом имате интерес ще Ви представя един примус който е много лесен за направа и работи перфектно! Сигурно вече знаете, че когато спиртен примус се използва на открито,задължително трябва да се използва ветроупорен щит. Той е лесен за направа,тъй като представлява парче ламарина,която...
  19. valenti

    Палатки и къмпинг

    ...една малка част, все ръчно изработени от мен примуси! :) ...забележете този отдолу,без дъно е! Ама работи като реактивен двигател! този примус е комбиниран с тръбичка (идеята за изработка е абсолютно моя) Dejmos ,мисля че искаш нещо подобно да постигнеш. Примуса се пали лесно, и...
  20. valenti

    Палатки и къмпинг

    Още тогава Ви бях пуснал няколко клипа за примуси на спирт,ама никой не обърна внимание! ;D Re: Палатки и къмпинг « Отговор #44 -: октомври 01, 2010, 12:59:54 pm »
Нагоре