Резултати от Търсенето

  1. СмерШ

    CO2 пистолети, револвери и пушки

    Благодаря колега!Ще го мъча,нищо че нямам работилница,двама другари имат.
  2. СмерШ

    CO2 пистолети, револвери и пушки

    Колеги привет!От около една година имам Gamo PT-85.До скоро си стреляше безпроблемно,но в един момент при изтрел пълнителя му изкача с около половин сантиметър и реално няма изтрел.Купих нов пълнител-същата история.Мисля че е от блоубека.Някой имал ли е такъв проблем и дали има решение?Благодаря...
  3. СмерШ

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Привет колеги!Тъй като съм любител аматьор и си пуцам по двора само с пищовчета,та да се допитам до вас.Та,имам два въпроса: Някой има ли впечатления от Hatsan Air Tact, май е нов модел и е в най бюджетния клас и дали може да се монтира ГП на нея.Благодаря предварително за всички отговори!
  4. СмерШ

    Въздушни Пистолети

    Здравейте колеги!Наскоро ми подариха Gamo PT-85.Не съм сигурен дали въпроса е за тук или за темата за муниций,така че се извинявам предварително.Та въпроса ми е-Писщовчето ще го използвам за забавление на 7-8 метра,какви мощни и пробивни чашки ще ми препоръчате за стрелба по...
  5. СмерШ

    CO2 пистолети, револвери и пушки

    Благодаря на колегата wess Идеално,десетина метра са ми тамам.Благодаря за инфото на peko
  6. СмерШ

    CO2 пистолети, револвери и пушки

    Привет на всички!Наточил съм се на едно Gamo PT 85 Tac.Идеята е да си трескам по шишета,кенчета и мишенки на 10-15 метра за кефче.От прочетеното във форума разбрах,че е по удачно да се използват оловни сачми а не стоманени.Бихте ли ми препоръчали какви да използвам,тъй като смятам да си плякам и...
  7. СмерШ

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Ок,макар че в момента и идея си нямам как точно става,устройството ми е напълно непознато,но да дойде момента.Естествено ще се допитам до вас.
  8. СмерШ

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Ееее Мерси много момчета!Страшни сте!125-Сигурен съм!Тва ще да е мойто бебче ;D Е,със сигурност усещането няма да е като стрелба с АК-47 7.62,с който е последният ми опит като стрелец от далечната 95,когато службата бе все още задължителна.Но се надявам да бъде едно добро начало..просто ум не...
  9. СмерШ

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Мерси много.Натам върват нещата,всъщност и на нея се бях нагледал.А какво ще кажеш за 125 Sniper?Освен козметичните промени какви основни разлики има като изключим,че е със стотак и отгоре по скъпа?От изгледаните клипчета в туба,дава много добри резултати дори на дистанции 80-100 метра,все пак...
  10. СмерШ

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Привет на всички!Току що се регистрирах тук,предстои ми да закупя първата си Пушка!Виждам че тук има много приятни и отзивчиви хора което за съжаление в днешно време е рядкост,но нейсе.Та:Имам един главен въпрос.След солидно изчетена информация,коментари и прочие се спрях на Hatsan Striker 1000s...
Нагоре