Резултати от Търсенето

  1. runi.b

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Има на Левис добри мат лакове В големите магазини продавачите ги познават и ще те насочат
  2. runi.b

    Мнение за тази пушка Meteor 155 Torpedo 5,5mm

    Имах такава от първите и беше боклук Много риташе и не беше точна Счупи се и я подарих.
  3. runi.b

    Оръжеен магазин Заримекс

    Когато няма хора в магазина се отнасят добре с клиентите Не съм ходил на черни петъци и не знам как е
  4. runi.b

    WEIHRAUCH

    Браво за майсторлъка Само сърп и чука придават кич. Дано собственика си харесва пушката така
  5. runi.b

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Приготвиси минимум 1000 лева а може и малко повече да дойде всичко
  6. runi.b

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    От къде е копуван и каква е цената ако не е тайна? Благодаря ти
  7. runi.b

    Магазини за въздушно оръжие в гр. Ямбол

    И аз съм доволен от магазина коректни са
  8. runi.b

    Мнение за Browning X-Blade Hunter 5.5 / UMAREX/

    Марев,ти от вчера имаш пушка Стрелял си с 2 пушки а didarai с 22 Той е разглобявал и оправял пушки а ти не си. Неговият опит е несравним с твоя. Но ти много съвети даваш и объркваш новобранците. Не се напъвай няма да пораснеш по бързо. И какво ти пречат хората които стрелят филдтаргет? Аз не...
  9. runi.b

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    От къде ги копувате тези чашки елей? Иска ми се да ги пробвам и ще напиша
  10. runi.b

    HATSAN BULLBOSS 6.35/57j мнения ,тунинг?

    Купи си бутилка Помпата я остави в гардероба за резерва.
  11. runi.b

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Нов българин се става с изпит Трябва да знаеш 715 псувни на български и да пиеш 1 литър ракия с разредител бира.
  12. runi.b

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Той отдавна искаше да се махне от форума. Няма ли кой да му помогне? Тук сме тъпаци и говеда
  13. runi.b

    Недоволни или измамени

    Този Стенли2 след като го разкриха че е лъжец и измамник не се срами да влиза отново тук и да бъде по нагъл от преди. Защо не го изгониха завинаги? Тук няма мяста за нагли измамници с фалшиви профили навсякъде в интернет
  14. runi.b

    DIANA

    Вземи си дампа моноблок. За диана магнум пушките е хубаво да се сложи. На Спортсмач са хубави и не са прекалено скъпи.
  15. runi.b

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    А защо да си ги пазим нервите? Ти добре ни ги опъваш и винаги от всичко разбираш От вчера се занимаваш с въздушно но си много активен в съветите Новите хора в форума не те познават че си лаладжия и ако ти приемат умните съвети ще пият студена вода и ще те псуват.
  16. runi.b

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Да за со2 пистолети геко имат 2 модела хубави чашки и са евтини.
  17. runi.b

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Навремето стреляхме с чашки гамо хънтър и прохънтър защото нямаше по хубави Другите които смятахме за най хубави бяха баракудата на Х и Н. Сега има много мари и модели които изкарват гамо извън пазара
  18. runi.b

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Не е издържливо с студената оксидация скоро пак ще го правиш
  19. runi.b

    SUMATRA by Eun Jin

    Хронографа продава ли се
  20. runi.b

    Мнение за Browning X-Blade Hunter 5.5 / UMAREX/

    Личи си че пушката е с лоша изработка Чисто нова и ръждясала Този гамовски спусък никога няма да може да се оправи с смазване или полиране. Навремето сме пробвали и полирането не помага много Китайците са така,гледат от вън да я направят а отвътре е старото дърво Искам да ги видя тези пушки ката...
Нагоре