Резултати от Търсенето

  1. vaseto

    Kral Arms

    Здравейте колеги, от доста време съм регистриран във форума, но до сега съм сърелял с само с Хатсан 125 с газово бутало 5.5кал. В неделя се прибрах от Истамбул с един БихМакс Х. Абсолютен лаик съм в сверата с PCP_тата. Сега тепърва ще му търся оптика и ще му напасвам съчми. Хатсана най добре...
  2. vaseto

    избор на Kral PCP

    И дали като по-нов модел са отстранили дефектите по цевта и други конструктивни елементи? Имате ли наблюдения като точност как стоят нещата с изброените модели.
  3. vaseto

    избор на Kral PCP

    Смятам да се пробвам с помпа щото съм 1.87см. висок и 110 кила :D. Тва в крагъ на шегата ще се мисли за бутилка. А впечатления от дазъл или про 500 коя е по добра. И двете ми харесват като приклади и цялостна форма на оръжието повече от Бихмакс Х но пък същия е по мощен доколкото виждам по ТТ...
  4. vaseto

    избор на Kral PCP

    Ще ми се да в .25 cal. и понеже бащата на жена ми /дядото/ работи от 20 години в истамбул и всяка година ходим до там поне по 3 4 пъти смятам като се поразмине тая пандемия или поне паднат повечето мерки там да си взема пушката от Турция - Истамбул. Затова се насочих към Крал а и цената там за...
  5. vaseto

    избор на Kral PCP

    Здравейте колеги. Попрочетох из форама за Крал Армас и съм пред закупуването на ПЦП. Харесл съм следните модели; Kral Puncher BigHorn Kral Puncher Bigmax X Kral Puncher Jumbo Dazzle и по евтините модели: Kral Puncher Pro 500 Kral Puncher Super Jumbo От прочетеното ми стана ясно, че която и да...
  6. vaseto

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Здравейте колеги има днес мераклии за стрелба които да ходят на халето да стрелят.аз и още един приятел ме новаци и имаме мерак да идем да постреляме днес някъде. Та ако има още някой пишете и да идем да постреляме. :rambo:
  7. vaseto

    Пловдивска група

    Абе момци да не се е разпаднала пловдивската гупа нещо и не ходите да стреляте заедно?Никаква активност от никой в тая тема.Какво става? ???
  8. vaseto

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Току що се прибрах от гаража където до сега слагах ГП-то,направих два три изстрела и пушката е съвсем друга.Няма ритане блъскане и т.н. Като махнах телената нищо не изпадна от по тежкото бутало е без допълнителни утежнения.Сега по лесно се зарежда надявам се силада й да не е намаляла много и да...
  9. vaseto

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    ГП която ще слагам е вортекс на Хатсан и незнам нито колко е напомпена нито как да я измеря или напомпя.нямам необходимото оборудване за тази цел. Пушката е 2011г. Хатсан 125 тх гризли куатро спусък с двата щифта на тапата. Незнам дали буталото е с утежните и как изглежда той. Идеята е да намаля...
  10. vaseto

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Здравейте колеги! Ако на Хатсан 125 се смени телената пружина с газова и се олекоти цилиндъра ще намалее ли отката значително. Смятам да я разглобя и да й олекотя цилиндъра (буталото) и да сложа ГП.Незнам какъв би бил ефекта от олекотяването.
  11. vaseto

    Пловдивска група

    Здравейте колеги. Нов съм във форума и искам да попитам събирате ли се някъде да стреляте през уикенда. И ако е удобно да дойда да погледам и да пострелям с вас. Лека и спорна. :rambo:
  12. vaseto

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Колеги,сложих оптиката ( http://sotisbg.com/shop/leapers-9x40-full-size-stealth-rubber-armored-range-estimating-p-800.html )това е модела Лиипърс.Горе доло я прострелях.Надявам се да изкара докато сложа ГП защото сега помалка група от 2,5см на 25-30м немога да направя, а и спусъка нещо е много...
  13. vaseto

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Стрелям само с жсб-1.17 от тях съм най - доволен. А от механичните мерни прибори немога да се оплача. На на около 20 м. Прави група с диаметър 20_25 мм което горе долу ме устройва но проблема ми е че не виждам много добре малки мишени на повече от 10-12 метра и затова се реших на оптика. Преди...
  14. vaseto

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Здравейте и от мен! Аз също от скоро притежавам хатсан125 тх 5.5 сток. В събота си взех оптика лиипърс 3-9х40 гумираната. Два дни се опитвам да я прострелям но нестава и нестава. Още при първия изстрел нещо не беше наред защото на 20 метра не отцелих картон метър на метър. Изстрела беше много в...
Нагоре