Резултати от Търсенето

  1. K

    Оръжеен магазин Заримекс

    Случайно някой да има код за отстъпка от заримекс? Аз имах преди един LOVEC10, но не работи вече. Може и на ЛС да пратите.
  2. K

    Как работи

    Здравейте, отварям тема за по-незнаещите с пояснения за разни неща и как работят те. Много хора във форума са на практика специалисти и дори биха могли да дообяснят, поправят, или направо отрекат нещо което е обяснено прекалено опростено. Техните мнения биха били особено ценни. Не знаех как...
  3. K

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Някой пробвал ли е монтажите на WESTHUNTER? Имат моноблокове и изглеждат добре. Намирам само 2 проблема: 1. (според мен) прекомерно копаене в метала (явно за намаляване на теглото) . 2. За 25.4мм (1 инч) тубус ползват уплътнителни втулки вместо друг монтаж по правилният размер. Това не знам...
  4. K

    Софийската група

    @Niki, това последното ... не е хубаво така да го оставиш написано, ако можеш - смени го с нещо "дава добра цена" или подобни, да не му сториш мечешка услуга на човека.
  5. K

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    На снимката е цевта (непипана) с чашка поставена в нея. Снимано е от дулото в посока на цевната кутия. Според мен тези светещи отвори означават, че фазка с по-голям ъгъл би била добра идея. От друга страна се замислям че разширение на трансферпорта може и да не е добра идея, защото тогава...
  6. K

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Взех един метеор АР 1000 5.5, отворих го да го почистя. Първи впечатления: мнооого смазка по пружината, спусъка, буталото, дори и отпред пред маншета. Сами маншет имаше 2-3 малки набивки кръгли около 3мм, като една дори леко надстрча. 2 са мн близо и по-издадената е на около 3 мм. От размера и...
  7. K

    ВИП Оръжеен Комплекс

    Здравейте, На страницата за Метеор АР 1000 магнум пише, че държава производител е Турция. https://guns.bg/bg/vzdushna-pushka-meteor-ar1000fc-kal-55mm-a-011890 Това вярно ли е?
  8. K

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Прочетох цялата тема. Както е писал колегата горе на много места снимките вече не работят и не се разбира. 1) Как (къде) се полира спусъка (без снимките не е ясно)? Edit: намерих отговор в темата за спусъците...
  9. K

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Здравейте, Според вас има ли някакъв шанс цев от Hatsan striker 1000s да стане на Meteor AR1000? Аз си го представям цялото със цевната кития, но вероятно все нещо няма да пасне?
  10. K

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Мн благодаря, наистина е била регулация на спусъка, след навиването може да зареди и 3-та помпа без изстрел (за 4-та нямам сили). Не очаквах да е това, защото старата си помпеше мн, но явно е изтървала мн бързо също.
  11. K

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Не съм регулирал спусъка още, ще опитам, но едва ли е това. Смяната е не само на помпата но и на механизма отзад - което бе ценното за мен. Но май лошо съм обяснил проблема: При първо напомпване на въздух всичко е нормално. При затварянето на второто напомпване се самопроизвежда изтрел. Не...
  12. K

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    След смяна на цялата помпа - нов проблем: при затварянето на 2-рата помпа пистолета "изтърва" и произвежда изтрел (за сега за щастие само празни такива). На някой познато ли му е и ако да - къде е бил проблема при вас?
  13. K

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    не видях да излиза въздух от клапана, по-скоро точно от тази дупка, ще пробвам нещо почти абсурдно - да го напълня с горещ силикон и да се опира на желязото отзад (но може да не стане защото то май мърда), ако не стане може са се пробвам да заваря дупката, само не знам дали е от желязо ...
  14. K

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Много балгодаря за информацията! Взех от комплекта 6х1.8mm и едвам го вкарах там, успях да навия но пак издишаше (но не от там). Продължих търсенето и се оказа че въздуха не идва от там (поне засега голямо количество излизиза от другъде). Ето от тази дупка (с формата на 8-ца) в центъра на...
  15. K

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    при мерене с шублер (мек е о-пръстена, та не е мн точно) оригиналния изглежда е 7.25x1.5mm ако това помага по някакъв начин.
  16. K

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Здравейте Зоракито изпуска (след напомпване се чува продължително изпускане) въздух. Чува се в задната част-дори ми се струва че идва отдолу посока на спусковия механизъм. Поразглобих го но единственото което открих като видим проблем е леко нараняване на о-пръстена който стой след винта на...
  17. K

    Методи за почистване, смазване и поддръжка на ВО

    Много Благодаря на всички! За о-пръстените на помпата намерих една силиконова грес. За пистолета зораки обаче ми трябва масло. След като колегите писаха за еликтричарските магазини видях тези...
  18. K

    Методи за почистване, смазване и поддръжка на ВО

    Откъде мога да си купя силиконово масло за ВО? Прочетох че някой купуват от Лидъл, но не знам как изглежда, а и не винаги има, та откъде да си купя иначе (не спрей). В 2 железарии ме гледат като натровени ... В София съм. Благодаря!
  19. K

    Софийската група

    Разбирам и мн благодаря, а какво е нужно да се лицензира едно място за стрелбище? Трудно ли е?
Нагоре