Резултати от Търсенето

  1. P

    Русенска група - DANUBE POWER

    обади се, ще ти кажа къде ходим ние -0888617155-Тихомир
  2. P

    Русенска група - DANUBE POWER

    + 1
  3. P

    KalibrGun

    еее
  4. P

    KalibrGun

    eeee
  5. P

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    А тук още по голям избор http://www.aliexpress.com/wholesale?minQuantity=&maxQuantity=1&SearchText=Scale+0.001g&shipCountry=bg&isFreeShip=y&isRtl=&isOnSale=all&CatId=0&g=y&initiative_id=SB_20140430024740&isPremium=y&needQuery=n
  6. P

    Русенска група - DANUBE POWER

    +1
  7. P

    Русенска група - DANUBE POWER

    Аз като обикалях преди година да си търся пушкало имаше само едно ПЦП , срещу пазара магазина/ хатсан май беше еднозаряден/ иначе пушки има доста в магазина, който е в комплекс Ялта , но и там няма ПЦП.
  8. P

    KalibrGun

    P.S. Забелязахте ли на клипа защо притиска лоста за зареждане с палец. Там му е проблема на Колибрито. Ако не се държи се връща малко на зад и прави проблем.
  9. P

    KalibrGun

    280 кубика. За сега Колибрито дава дефекти при зареждането. Когато ги изпипат ще се оборудвам и аз с него.
  10. P

    Русенска група - DANUBE POWER

    За Нико Сузуки предлагам да има скутер хънтинг :cheers: :yahoo:
  11. P

    Русенска група - DANUBE POWER

    Ще мина и аз утре. Предполагам става дума за поляната. Ако ще идва някой др да драсне, да не си седя сам със :cheers:
  12. P

    KalibrGun

    Tитаниум, видях че си минал на метан. Само не разбрах това,написал си, че се работи в по ниски налягания. Тази пушка е редукторна, дали на въздух на 280 бара или на метан на 190-200 бара не мисля , че си минал в по ниски налягания. Ако искаш по ниски налягания си намали редуктора на...
  13. P

    KalibrGun

    Продавам тапа за пружината на ударника правена по този чертеж , цена 1,50 лв . Разликата е в това , че вместо шестограм има канал за отверка, материал-алуминии. Причина за продажбата -направиха ми в повече. нз линка дали се отваря...
  14. P

    KalibrGun

    Малко данни на пушката с метан. На 90 бара настроен редуктор от 170 до 90 бара 64 изстрела с 1.03 жсб ,със скорост 295метра. За колегата , който питаше за по големия калибър ,нз колко изстрела ще прави. Но от въздух на метан без никакви настройки ми вдигна от 295 на 325...
  15. P

    Русенска група - DANUBE POWER

    Сега отивам на поляната да си почеша крастата, че после да ми влиза по добре бирата :cheers:
  16. P

    Русенска група - DANUBE POWER

    Съдба :)
  17. P

    Русенска група - DANUBE POWER

    Ще гледам да дойда. Това до старата поща ли беше заведението.
  18. P

    Русенска група - DANUBE POWER

    Здравейте, какво има на Щастливеца довечера.
  19. P

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    имам идея , но е само на теория, на практика не знам ще стане ли. Взимаш например 2 дъски по 2 см. Слагаш неопрена между тях и стягаш здраво на менгеме. След това си пробиваш отвора с дрелка през дъските.
Нагоре