Резултати от Търсенето

  1. S

    XS-ВАМ 50/51

    Бюджетен или не с нужните доработки си става достоен конкурент на тройно по скъпи пушки. А ако някои си спомнят преди години нямаше какво друго да се купи и даже за китайския БАМ се чакаше с месеци. Искам да ви питам правите ли някаква обработка от вътре на цилиндъра за въздух тъй като се...
  2. S

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Сега звъннах в бургаския випкомплес, имат пружини -22лв и части, на мен ми е счупена и пластмасовата втулка на водача на пружината но на дали се продава като резервна част Бече съм със сменена телена пружина, смених и оплътненията на затвора откъм цевта . Голям зор е слагането после защото...
  3. S

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    ако някой даде идея къде има пружини за гамото ще съм много благодарен, преди това бяха едни тачени пушки а сега излиза че никой не ги харесва и внася/купува
  4. S

    ИЖ 53М - пружинен пистолет - тунинг

    само не ми е ясно като направиш от удобния пистолет "нещо като пушка" какво печелиш вече не е пистолет ?
  5. S

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Колеги някой знае ли къде продават пружина за gamo cfx че аз където и да звънна и казват че няма. от коя друга пушка би паснала китайската бам 19 която е копие на хънтър 440 може би ще стане
  6. S

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    здравейте колеги, не искам да спамя темата но ми трябва съвет за газовата пружина на gamo cfx са преди години ми е прави един човек от другия форум , не бях ползвал пушката от доста време но като реших да я пробвам се оказа че газовата пружина е изпуснала и се чудя какво да правя, най малкиото...
Нагоре