Резултати от Търсенето

  1. etamin

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    някои да сподели резултати от стрелба с галатиан или ат 44 със слъгове в 5.5 кал.
  2. etamin

    Hatsan Flash PCP

    Някои може ли да сподели мнение за флаш в 6.35 и ако може да прикачи някоя снимка на група по специално ме интересува как се представя със слъгове.
  3. etamin

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    3-12 AO mill dot е по- добро и за напред ще ти върши повече работа а разликата в цената е малка
  4. etamin

    XS-ВАМ 50/51

    аз съм сложил тефлонова лента.
  5. etamin

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    заеби, паралакса на оптиката се оказа, явно китаеца има много голяма грешка и при настроика на 100м на 50 прави около 1 санта грешка във всички посоки.Вече е наред.
  6. etamin

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    пробвах Бама от 280 до 320.. на 290 е най-добре но пак не е добре, около 3,5 см на 50м.А на 320 беше като заря.Мился че има някакъв проблем с пушката, защото преди правеше 4см на 100м с 1.17.Може би цевта се е зацапала прекалено? Ще чистя и ще пробвам пак.
  7. etamin

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    каква е най-високата скорост на която хадес 5.5 е стабилен?
  8. etamin

    Hatsan Flash PCP

    горната група(снимката е на страни) е с хадес със скорост 290м/с, а долната с жсб 1.17 с 275м/с.Въпреки че хевито го стреля с по ниска скорост спада в групите на 100м е еднакъв, ясно е че хадеса има по лош балистичен коефициент.И двете групи са от по 6 см, почти без вятът
  9. etamin

    XS-ВАМ 50/51

    бама с HN slug hp 1.62 подкалибър .217 на 100метра със скорост 285-290м/с групата е 4 см с много лек полъх.А тази със сините точки е на 150м.Лепенката е 5.5см.От 200до 150 бара прави точно 15 изстрела, като от 200 направо съм в плато, ама не ми се помпи много над 200то.
  10. etamin

    Hatsan Flash PCP

    аз не съм много по групите :) така ми е повече от достатъчно.
  11. etamin

    Hatsan Flash PCP

    днес уцелих безветрие,едната група е на 55м 2.5 см а другата е на 95 4 те са в 4 см група а за 5тия нямам обяснение.С него става 8 см.Доволен!
  12. etamin

    Hatsan Flash PCP

    аз съм с първия, за втория съм чувал от колеги че е стария модел и вече не се произвежда, но нека по запознат да каже.
  13. etamin

    Hatsan Flash PCP

    хатсански, само че съм залепил шаиба за мода защото цевта няма достатъчно голямо чело на което да опре модератора, а пък тои е с лек конус преди резбата.Чесно казано не съм пробвал без полиамида защото е разнасям из горите и ме е страх да не скърша цевта.Групата е на 45 или 50 метра от...
  14. etamin

    Hatsan Flash PCP

    аз съм с махнат шрауд, направих си полиамидна шаиба, но въпреки че уплатнява добре ми местеше попаденията след всяко стреляне.За това го залепих с канаколит и мисля че вече всичко е наред.НО пушката не стреля без модератор, прави група 3+ см на 30-40м. а с модератора 2см.
  15. etamin

    Hatsan Flash PCP

    когато направиш спусъка прекалено л3к, тогава не може да закача, хода и лекотата на първата степен са без значение за зареждането.
  16. etamin

    Hatsan Flash PCP

    виж клипче в тубата за куатро спусък, че не помня кои болт за какво беше, на теб ти трябва само за твърдоста.Много малко трябва да въртиш, може би 1/4 или 1/2 оборот.
  17. etamin

    Hatsan Flash PCP

    аз като бърниках по спусъка, беше станало така както казваш, но ако не си барал нещо не би трябвало да е така от кутията, по спомен преразвих първия болт от към цевта.Но тази скорост от 285 с 1.03 г на толко натегната пружина на удърника, не е нещо в ред.Моята беше 290 с 1.17 без да я натягам.
  18. etamin

    Hatsan Flash PCP

    моята от кутията стреляше с 290 и надолу.С отпускане 1 или 2 оборота стана от 210 до 150бара със скорост 270-280-270мс. Да не би да си я пренатегнал и да не може да отваря клапана както трябва.А иначе и аз имах проблеми със зареждането в началото, не дърпах до края болта и вкарвах по две.После...
  19. etamin

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Аз на 17хмр си принтирах метри, после ги лепнах на двоино лепещо тиксо, после на турета, и накрая отгоре с прозрачно тиксо.
  20. etamin

    XS-ВАМ 50/51

    не можах да стрелям за плато... следващия път
Нагоре