Резултати от Търсенето

  1. dremadred

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    А някаква оптика с променливо приближение? По принцип най-обичам да стрелям на дистанций около 60 м и незнам дали това 4 увеличение на Леапърса ще ми позволява да стрелям на такива дистанций. Поздрави
  2. dremadred

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Здравейте! Искам да ви попитам каква оптика бихте ми препоръчали за Метеора? Онзи ден моята оптика (Таско 3-9х40) просто се разпадна (винта с който се променя приближението падна и разбара му е прецака, падна ми копчето на подсветката, почна да ми се върти кръста наляво при всеки изстрел)...
  3. dremadred

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Аз бих ти дал препоръка за следната пушка METEOR QB-18 http://shop.oragie.com/product_info.php?cPath=236_172&products_id=593, но да я вземеш от друг магазин, на тези хич вяра им няма, колко пъти са ме ментили.
  4. dremadred

    Online оръжеен магазин arms-bg.com

    Ако може да ми пишете цена за CAMEL BAG? С мехче комплект ли е или само разницата?
  5. dremadred

    Оръжейни изложения и панаири

    http://www.fair.bg/bg/events/PLR13-bg.htm Това е линк към сайта на Пловдивския панайр по случай изложението " ПРИРОДА, ЛОВ, РИБОЛОВ" и ще се проведе от 20-24.03.2013
  6. dremadred

    Магазини за въздушно оръжие - гр. София

    Мда, грешката е моя - става дума за РосБул Армс на Ал.Стамболийски №30Б. В Сафарито беше един мъж, имаше и жена но тя не ме "обслужи" :-[, за което може би май съжалявам. В РосБул Армс продавача даже не се отлепи от Пс-то, нали уж е консултант продавач - ами да ме консултира, не всички разбират...
  7. dremadred

    Магазини за въздушно оръжие - гр. София

    Днес минах през 4 магазина в София-та - Армс, Сафари, БулАрмс и оръжейния магазин в бившия младежки дом Лиляна Димитрова (незапомних името му). В Армс-а бяха много отзивчиви и да кажа спечелиха уважението ми, нямат налични много пушки но разбрани и учтиви. Запознах се май с бъдещата ми пушка ;)...
  8. dremadred

    Магазини за въздушно оръжие - гр. София

    lynx много ти благодаря за съветите и инфото, за лайк като мен в тази област всяка помощ високо я оценявам. Ще почета още малко и ще почна да обикалям магазините да добия лични впечатления от оръжията, все пак трябва и двамата с пушката да си паснем един на друг ;) 10х за всичко!
  9. dremadred

    Магазини за въздушно оръжие - гр. София

    Ясно, на празен вир риба не ми се лови. Аз само в ВИП-а съм ходил, но там Хатсан няма, в кой друг магазин мога да ги разгледам и можете да ми препоръчате?
  10. dremadred

    Магазини за въздушно оръжие - гр. София

    Става въпрос за Хатсан 99 САС, реших нея да си купя след много мислене, в този магазин я дават за 160 лв а навсякъде другаде цената започва от 223 лв. Метеор-а 1000 при също е на много добра цена от 150 лв, а на другите места 175 до 190лв. Даже попаднах на оферта за Хатсан 125 за 199 лв при тях...
  11. dremadred

    Магазини за въздушно оръжие - гр. София

    Реших да пазарувам от http://shop.oragie.com, но бих искал да питам дали някой друг е пазарувал от там? Писах им досега 3 е-майла, но и дори след 2 седмици нищо неса ми отговорили. Ходих и на крака в мазина да питам, казаха ми, че нямат нищо налично от въздушното оръжие, след 1 месец ще...
Нагоре