Резултати от Търсенето

  1. S

    AGN Technology - VULCAN

    Не бях я мерил от есента . Мощността е добре , точността е прекрасна . Не знам на , колко бара е редуктора , но е под 170 бара .
  2. S

    AGN Technology - VULCAN

    С с нетвора , какво става ? Ще има ли такава пушка или тц ?
  3. S

    AGN Technology - VULCAN

    И сз така си мислех . После минах на 36 грейна и на долу . Говоря за презизен изстрел ( 10 см мишена ) До 180 м . … разбира се при перфектни условия .
  4. S

    AGN Technology - VULCAN

    Кажете с тия джаули , каква група се прави на 120 м ?
  5. S

    AGN Technology - VULCAN

    Щом така казваш …
  6. S

    AGN Technology - VULCAN

    Не знам . Няма как да го премеря , но пушката дойде от Павел на 170 бара по негова информация . Направих му 3/4 - ти оборот . Утре мога да премеря скоростта .
  7. S

    AGN Technology - VULCAN

    Не се чуди , пробвай .
  8. S

    Дигитални оптики и прицели с дневно и нощно виждане, далекомери, балистични калкулатори.

    За дневно/нощните не знам , но при термото от 25 мм до 75 мм обектив разликата м/у двете е огромна в полза на 75-цата . С него виждаш детайли , като клончета и треви до 100 + метра . И , колега Беров , преди години от теб научих , че хубавите и евтини неща се продават в различни магазини ...
  9. S

    AGN Technology - VULCAN

    Свали шрауда преди да ги изстреляш .
  10. S

    AGN Technology - VULCAN

    Да .
  11. S

    AGN Technology - VULCAN

    Готово . От днес . 52 метра ама от сърце . Слъгове на А.Динев . Термо ATN Mars 4 - 75 обектив . ( затова и мишената е алуминиево фолио ) . :))))
  12. S

    AGN Technology - VULCAN

    Спокойно хора . Само попитах в реални условия , на вън , в живия живот дали чашката ще направи по-добра група за сметка на енергията на слъга . МоАбет правя един вид . :)))) Така или иначе в неделя ще пробвам . :)))) Деадесетте стотинки паднаха ей така , от небето . Може да са и два лева или...
  13. S

    AGN Technology - VULCAN

    Ще ти кажа след неделя . :))))))
  14. S

    AGN Technology - VULCAN

    Екстра . Дано ми се получат и на мен нещата . :))
  15. S

    AGN Technology - VULCAN

    Намалих и редуктора . Не искам да крия информация , но по телефона е по-бързо :)))) ( за мен ) 0888587087 ( не е импулсен ) :)))))))))))))))
  16. S

    AGN Technology - VULCAN

    … с тая скорост реших , че летят най-добре , затова я намалих . :)) 270 м/с.
  17. S

    AGN Technology - VULCAN

    Да - 5,5 . Стрелях 40 грейна ( лятото ) с 305 м/с. В момента слъговете на А.Динев -36 грейна ги стрелям с 275 м/с и съм очарован . За сравнение ( ако може така да сравнявам ) слъг на HN 36 грейна на 100 м. пада с около 30 см. под слъга на Динев .
  18. S

    AGN Technology - VULCAN

    В момента със слъг 36 грейна правя 5 пълнителя и съм много доволен от към точност . Мисля си , ако мина на JSB 1,64 грама дали ще имам голяма прецизност и дали няма да удвоя броя изстрели спрямо слъговете ?
  19. S

    AGN Technology - VULCAN

    Здравейте . Някой стрелял ли е чашки с вулкан3 и , има ли прецизност ? Не ме интересува мощността , ако трябва ще а намаля . Интересува ме на 80-100 м. прави ли прецизни групи или е все тая дали е чашка или слъг на тая дистанция ? Иска ми се и аз да почна да уцелвам 20 ст. на 100 м...
  20. S

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Здравейте . Миналата седмица имах проблем с водния компресор , който лесно беше отстранен благодарение на Павел ( шаман ) и всички отзовали се . Днес проблема е с компресора на 12 v. Без видима причина или промяна на звука престана да пълни бутилката . Работи уж нормално , както до сега но...
Нагоре