Резултати от Търсенето

  1. kng

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Здравейте! Има вече и сайт за електронно подаване на уведомленията до КОС. Но трябва регистрация и ел. подпис. Естествено има и други услуги свързани в МВР. Все още не съм пробвал как работят ама като ми се наложи ще докладвам. https://e-uslugi.mvr.bg/services
  2. kng

    Избор на въздушен пистолет 4,5 мм /чашки/

    https://www.balistas.com/air-pistols/spa-air-pistols/spa-cp2-cal.-45m Това съм взел. За 139.10 евро ( в това число и 16 евро транспорт) и ми го донесоха в къщи. Сега май е малко по евтин. Платих по банка и имаше 7 евро такса. Два магазина има и е в картонена кутия в която са изрязани леглата за...
  3. kng

    Избор на въздушен пистолет 4,5 мм /чашки/

    https://www.balistas.com/air-pistols/spa-air-pistols/spa-cp1-cal.45mm/ Някой от колегите го беше посочил. Аз взех с магазин, приклад и дълга цев във пластмасов вариант. Платих с банков превод и си дойде на адреса ми. Не е имало проблеми и всичко си работи. Само дето време не остава.
  4. kng

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Заповядай едно файлче в тази посока:
  5. kng

    Импровизация

    Здравейте! Поздравления за направеното. Какъв е фенера за да "види" на това разстояние ако не е тайна?
  6. kng

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Ако целта е водната завеса от клипа не виждам проблем да е циркулационнна помпа, монтирана на стената на съда от външната страна. Така ще е залята и няма нужда от обезвъздушаване на системата. Та ако отговаря по характеристики аз бих сложил такава. И от нея нагоре тръбата към "душа". Естествено...
  7. kng

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Помпата е добре да си е фабрична - сменяш си масълцето (ако е лопаткова с маслен резервоар (картер)) и няма проблеми. Има и сухи, но със по малък вакуум и евнтуално по скъпи. В зависимост от вакуума ще е съда - ако е тенджера под налягане следва от горе да е равна и да и поставиш едно равно...
  8. kng

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    С инжектора предложен от Самурай може да се постигне вакуум и с вода от чешмата - така работят ушните лекари. Но вакума е малък. Иначе има вакуум помпи бол - пластинкови най вече, такива с воден пръстен (където циркулира водата от определен обем) и примерно центробежни и бутални ( в т.ч. и...
  9. kng

    DIANA

    Магазина е на стрелбището на фирмата. От кръговото на стадиона в посока северо запад и след като се мине новата джамия (или каквото и да е като сграда от ляво) се завива в ляво и портала е в дясно.
  10. kng

    ChairGun3 Pro - Софтуер за изчисляване на траектория

    При мене със Хром също не тръгва Джава, въпреки че си е редовно инсталиран.. През него не може да се работи и със електронните подписи за търговски регистър и НАП примерно. На Интернет експлорер си върви всичко. Но това едва ли има нещо общо със самата му инсталация (на Джавата). Само че теста...
  11. kng

    Приспособление при мерене на дистанцията за ФТ стрелции

    Добра идея и добре направено! :bravo: Следващ етап въртене на преден паралакс!!!;)
  12. kng

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    https://bazar.bg/obiava-20334792/vazdushna-pushka-hatsan-105 Тук е доста по скромно но все пак добре!!!
  13. kng

    COMETA LYNX V10 AIR RIFLE

    Здравейте! Имам две свалени схеми и ги пускам. На втората е на първа страница. Дано да помогнат. В интерес на истината не съм ги сравнявал. За някои О пръстени съм ползвал първия файл.
  14. kng

    Кой каква музика харесва?

    И нещо малко по странно но пък може на някой да хареса!
  15. kng

    Старозагорската група

    Здравей! Имам такава помпа. На края на маркуча е с бърза връзка. Под нея не помня каква беше резбата, трябва да видя, но си е с нейния си маркуч.
  16. kng

    Старозагорската група

    042 255043 Това е телефона на оръжейния магазин срещу пощата. Звъних, ама не вдигат в момента. По принцип имат, ама дали в момента и точно от тези следва да се провери.
  17. kng

    Старозагорската група

    Ключарите се справят с тези проблеми. Правят ги и с чипове. Аз съм ползвал този до радио телевизионния сервиз (от него по посока центъра във втората пресечка в дясно (за кукления театър)). В едни гаражи е.
  18. kng

    Старозагорската група

    http://www.capital.bg/biznes/kompanii/2016/02/04/2698881_konsorcium_s_optiks_shte_suzdava_evropeiskata_antidron/ Специално за Милко! Тя както върви работата притежателите на дронове ще ги изкарат по големи беладжии от притежателите на ВО!
  19. kng

    Старозагорската група

    Здравейте групата! Мерак много ама не може. Доктора забрани да вдигам повече от 2 кг. и то май ще е доста време. Може да мина само да ви видя. Така исках да видя и състезанието, ама се усетих в тази седмица, че е минало. Успешно възстановяване на Тачи. На останалите приятни забавления.
Нагоре