Резултати от Търсенето

  1. mystislav

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Отворих я и всичко вътре си беше ОК.... викам си "така и така съм я отворил да сменя маншета" въпреки, че по стария маншет нямаше даже и драскотина. Полирах ръба, който е в началото на леглото на маншета. Сега като я замерих и се оказа, че е вдигнала 9 джаула. Беше 30 J сега е 39 J.... Явно е...
  2. mystislav

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Уплатненията и луфтовете са ОК. Проверих ги още като я оглеждах да я купувам. Компресията обаче никаква я няма, или аз съм толкова безчувствен че не я усещам. Тия дни нямам никако време да се занимавам, но вторник - сряда ще я отворя и ще я огледам вътре. На маншет ми намирива май :) Благодаря...
  3. mystislav

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Здравейте и от мен! От днес и аз съм собственик на Хасан 125 с ГП от Митака, с баракуда държи плато 210-211 м/с. Тия дни, ако даде време може да пробвам и други мониции :)
  4. mystislav

    Неизбежна самоотбрана

    Много добър съвет!!! Ще се възползвам и аз. Мерси! :cheers:
  5. mystislav

    Неизбежна самоотбрана

    Аз съм останал с друго впечетление. Та пратих го това на една стара приятелка, която вече е адвокатка, Та ето какво ми написа: "Здрасти, Станимирчо! Ами кво да ти кажа, дори и да е прав, съдебната практика е друга....да не му се налага на човек да изпада в подобна ситуация...."
  6. mystislav

    SUMATRA by Eun Jin

    ц, ц, ц, винаги така става... с моя пуст късмет, бащата есента редовно си хващаше сафрид и чернокоп. отидох с него - капо. излиза шаран на николаевка - отивам - пак капо. ама не само аз капо - всички! пък сега и със суматрите.... :wall:
  7. mystislav

    SUMATRA by Eun Jin

    аз слагам пръстена на земята /на равно място върху чиста повърхност - пластина/ и отгоре под ъгъл вкарвам щуцерът. Не знам до колко е редно но става бързо.
  8. mystislav

    SUMATRA by Eun Jin

    Благодаря! Един щуцер само и съм аз :rambo:
  9. mystislav

    SUMATRA by Eun Jin

    Бях твърдо решен да си купя ПЦП - жена ми като разбра ми направи скандал и след като постигна своето - да ме откаже да си купя, ми купила суматра 6.35. :yahoo: вярно пак с пари от общата каса, но това не помрачава радоста ми. извинявам се за спама - просто искам да кажа че и аз съм горд...
  10. mystislav

    Неизбежна самоотбрана

    Имам един авер, на който мастиите подгониха дъщеричката му посред бял ден. На следващата сутрин Владиславово осъмна с 20-тина хайти по-малко. :rambo: .Доста ги обичам тия животинки. даже си имам 3. Но спред мен след като общините са ск***ни и не могат да се справят /или не искат/, то това е...
Нагоре