Резултати от Търсенето

  1. M

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Аз съм пробвал, не останах никак очарован от резултата.
  2. M

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    Така хайде и аз да се похваля, резултата от половин годишна разправия е налице. Проектилите са 9мм (.357), 10.2 грама (158 грейна), дължината е 15 мм. Тествал съм ги засега само на 25 метра (пистолетната мишена по-долу). Нямам рогато хроно така че нищо не мога да кажа за скоростите. Стреляно е...
  3. M

    Самоделни PCP-та

    Колкото и комерсиално да звучи ........... наистина патентовайте. след подаването за патент, дори да не се приеме е невъзожно дублирането. Електроника не видях по снимките (то можи и да бъркам) ако е така няма да имате дреми с патента :) успех и стискаме палци.
  4. M

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Колега поздравления за труда и резултата машинката е станала прекрасна.
  5. M

    Електронни мишени и софтуер за обработка

    Хм с камера ако е само да снима всяко попадение не мисля че ще е сложно. камерата примерно може да се сложи при мишената и самото попадение да задейства през контролер снимка след попадението. някакъв вибрационен датчик примерно. Остава да се реши проблема как да се изпращат образите при...
  6. M

    Електронни мишени и софтуер за обработка

    Не успях да разбера точно. Искаш да монтираш камера на пушката и при натискане на спусъка да прави шот. или лазер на пушката камерата да следи мишената при обиране на луфта да прави запис. от лазера мисле че ще има разсейки на изображението (може и да не съм прав де)
  7. M

    BENJAMIN

    Тук си прав и то рогатото хроно както се оказа трябва да е на около метър пред цевта иначе показва щуротии. В случея говорим за вградените в разните телефони програми за мерене на децибелите. Опитвам се да си замеря шума на пушката след преработката на заглушената цев.
  8. M

    BENJAMIN

    Така тоз децибело-метър не става за нищо. Заявявам го най категорично (или аз нещо не вдявам децибелите което също е възможно). Дава еднакви показания на 60 метра и на 2 метра от препускащ трамвай.
  9. M

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    Дай някакви снимки цена грамаж пък да вземем да тестваме.
  10. M

    BENJAMIN

    Може и да има криво. Ще тестваме.
  11. M

    BENJAMIN

    По зле мерих го у нас. При затворени джамове фоновия шум е според HTC то 21-25DB до работещият лаптоп отива на 29-31. При меренето телефона стоеше на масата на 40 см под и около 40 странично от цевта. Ще гледам да повторя меренето с някой друг скрийншот.
  12. M

    BENJAMIN

    За гнесдото не си прав ;D ;D ;D като се махне опиката пушлето става достатъчно повратливо :)))) За цената хайде не питай ... семейна тайна ;D ;D ;D
  13. M

    BENJAMIN

    СаундМетер за Андроид на HTC Desire. Онзи трясък където го помниш вече го няма :). Остана само подсвирването но и него ще го оправя :) Като се върнеш демонстрация :))).
  14. M

    Недоволни или измамени

    Май за жалост уцели десятката с това предположение. Точно на тази сценка мирише по описание.
  15. M

    Недоволни или измамени

    Ясно класика. Съвет от мен връщай ако трябва и лично ако не с документите при КЗП (преди да е изтекъл 7 дневния срок) и с тях при него. Звънни им и им обясни че отказват връщане, че данните на стоката не отговарят. Ако се замотаеш трябва да имаш черно на бяло че ти е отказал връщане в 7 дневният...
  16. M

    Недоволни или измамени

    Квалификацията си е мое лично мнение базирано от написаното от колегата. Мен лично ме интересува кои са господата за да се постарая никога да нямам нищо общо с тях.
  17. M

    Недоволни или измамени

    По куриер с обратна разсписка и наложен платеж. Една пратка едно писмо което да могат да прочетат. Като преди това им пусни един мейл, писмо или телефон да им съобщиш вежливо че ако не ти върнат парите по куриера направо с документите за неприета пратка ги даваш в кзп. Ако ти върнат пратката...
  18. M

    BENJAMIN

    Днес инцидентно ми остана малко време и реших да продухам пушката с азот от боклуците вкарани с помпата, да тествам ниските налягания (имах 90 бара в бутилката) и да тествам по обстойно преработения СМ на макс мощност (бях направил само един тестов изстрел набързо на макс. поради липсата на...
  19. M

    Моят автомобил.

    Колега, извади си зелена карта. Извън страната ти трябват документи на колата и зелена карта. (шофьорска книжка да ти поискат ще е 1 на 1000). За Сърбия без зелена карта си умрял. Мен са ме връщали от КПП калотина че нямам зелена карта а в Сърбия е 130 евро а в тук 50 лева на границата.
  20. M

    Самоделни PCP-та

    Колега ако това някой го устройва ОК. Нали се сещаш че ако трябва да го продаваш трябва и да си го сметнеш. (лично мнение) Не мога да сваля кад файловете не искам да се регистрирам. Както и да е спорът стана безмислен.
Нагоре