Резултати от Търсенето

  1. ToHKa

    Монтанска група

    Здравейте. Доверих се на този човек от гр. Монтана, да му изпратя уред за нощно виждане на стойност 400 лева без наложен платеж. Да го тества 1-2 дни и да прецени дали да го купи. Веднага след като го е взел от Еконт ми блокира номера и вайбъра, опитах да му звъня от други телефони и тнт. но...
  2. ToHKa

    Effecto

    Групите са страхотни стрелба на открито и пушка от кашона ?
  3. ToHKa

    Effecto

    Гайс, някой би ли ми измерил Ф-то на щуцера на Зеона ,моля ? :)
  4. ToHKa

    Софийската група

    Благодаря момчета !
  5. ToHKa

    Софийската група

    Ники, телефон ?
  6. ToHKa

    Софийската група

    Привет. Нов ваш колега който няма регистрация във форума ,се интересува къде из София може да си зареди бутилката ? Бихте ли дали някаква насока за обществен компресор или услужлив колега може би ? Благодаря.
  7. ToHKa

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Момчета....току що ми казахте да ги дам на един приятел да ги претапя ,поне ще станат на хубави слъгове след това. :) Благодаря, ще опитам с класиката на jsb и тогава изводи. На времето Суматрата ми харесваше H&N Grizzly 6.35, а Краловете дали ги тачат ?
  8. ToHKa

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Порових 15на страници назад ,извинете ме ако сте го коментирали вече. Взех по 1 кутия от двата вида,чашките са потресаващи, проектилите горе-долу,клонящо към долу ;) Може ли 1 - 2 коментара от който ги е тествал ,за да знам дали да отварям пушката :( Kral Mega II
  9. ToHKa

    Старозагорската група

    Колеги, на Линдето зареждат ли още въздух? И ако там не може,има ли някой от града с компресорче да ми напълни бутилката,ще си платя ?
  10. ToHKa

    Kral Arms

    Благодаря за отговорите. П.П. Относно Гошето 7842,няколко пъти сме говорили,звучи технически грамотно,отзивчив...абе само положителни отзиви имам !
  11. ToHKa

    Kral Arms

    Е защо ? Как спираш въздуха към ударника ?
  12. ToHKa

    Kral Arms

    Ясно,ще пробвам със стругар,какви ще ги свърши :) А тази от снимката я намерих в нета за 8 долара.
  13. ToHKa

    Kral Arms

    Другари,наистина се извинявам ако някъде назад из темата е говорено относно иглата на бойния клапан...абсурдно - полимер с метал :( Усещам,че ще има проблем с това особенно с по-корава пружина. Тази версия дали се намира из БГ ?
  14. ToHKa

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Около 1100 лева е в Турция....според мен тук ще се появи за около 1750 - 1800 лева.
  15. ToHKa

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Ама е премиум дълъг ,не просто дълъг ;)
  16. ToHKa

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Аууу, шукар.
  17. ToHKa

    Снимки на вашите пушки

    Гее, великолепна е !!!
  18. ToHKa

    Снимки на вашите пушки

    Ето я симпатягата ,намалих я на 95J с тежкото JSB, много прилични групи на 50м. Удоволствие доставя каквото и да прихванеш на мушка :)
  19. ToHKa

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    https://www.pushka.eu/product/%D0%92%D1%8A%D0%B7%D0%B4%D1%83%D1%88%D0%BD%D0%B0-%D0%BF%D1%83%D1%88%D0%BA%D0%B0_%D0%A5%D0%B0%D1%82%D1%81%D0%B0%D0%BD-Blitz-full-auto-%D0%BA%D0%B0%D0%BB-.22-5.5-%D0%BC%D0%BC Първата автоматичнааа на турчина ,кой ше рискува първи? Аз вече се прецаках с полу...
Нагоре