Резултати от Търсенето

  1. B

    РЕДУКТОРИ на налягането в PCP.

    Здравейте колеги, Тарелчатите пружини са стандартно по DIN 2093. Имат си каталози, характеристики и се смята всичко. Много малко се оставя за опитни настройки. Предимството им пред витите пружини е, че дават голяма сила при компактни размери. Корави са. Имат голямо нарастване на силата при малки...
  2. B

    Самоделни PCP-та

    Трудността е относително нещо и зависи от квалификацията на човека. При доста хора ентусиазма изпреварва технологията. Та, като не познавам хората, обяснавам повече. Извинявам се, ако досаждам на някого.
  3. B

    Самоделни PCP-та

    Челото, на което ляга клапана е много трудно са се направи равнинно и перпендикулярно на оста на клапана. Най-вероятно там ти е проблема. Челото трябва да е плоско. Конусното е много по-сложно за правене. Трябва да охлабиш иглата във втулката с 2 десети, та клапана да може да се самонагоди...
  4. B

    Самоделни PCP-та

    Клапаните са сърцето на PCP Knock off клапаните са капризна работа. Важно е всичко. Площ на притискане. Специфично налягане. Водене на иглата. Форма на уплътняващата повърхнина. Челно биене на тази повърхнина. Форма и чистота на уплътняващата повърхнина. Материал на клапана. Ако увеличите...
  5. B

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    Обратният клапан е в предната глава на резервоара, зад манометъра. Пушката е със лек ударник и яко бойна пружина, с цел бързо и рязко отваряне на клапана и бързото му затваряне. Доста сметки и опити имаше. При падане на налягането в резервоара времето на отваряне на клапана се увеличава. Целта е...
  6. B

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    Аз съм конструктор и производител на машини. PCP оръжието и стрелбата са ми хоби. Ето примери:
  7. B

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    ЗА МЕРАКЛИИ И МАНИАЦИ Изработване на части от метал, пластмаса и дърво По идеи и чертежи или скици на клиента Модератори, спусъци, бутала, носачи, балансьори, регулируеми приклади Ремонти на пневматично оръжие. Модернизации на съществуващо пневматично оръжие Пружинно и PCP Разработка на проекти...
  8. B

    "Страшен филм" (или за филмите и книгите които обичаме)

    Re: "Страшен филм" (или за филмите и книгите които обичам ДухLess/ Бездуховност http://bt.wrzru.com/details.php?id=94924 Филма ще га гледам, но обезателно прочетете книгата - жестока е. май я преведоха на български и някой я издаде. Филмите опростяват нещата и ппоказват сериозните проблеми...
  9. B

    "Страшен филм" (или за филмите и книгите които обичаме)

    Re: "Страшен филм" (или за филмите и книгите които обичам Препоръчвам Valdez is Coming / Валдес идва (1971) с великия Бърт Ланкастер и с Колт, Ремингтон, Винчестър, Шарп и класическото чифте с кондаци за зайци. Далекобойната стрелба с Шарпа е класика. Дъртите, като мене ще си го спомнят, а...
  10. B

    Съкратен курс за снайперисти

    Здравейте, Единствените достойнства на филма са Кейт Мара и Рона Митра. Прочетете книгата, там е описан истинския снайперист и то не един, а трима. Филмът е холивудски боклук.
  11. B

    Бонсови поляни

    Здравейте, Казвам се Боян Бонев. Аз съм стрелец, като вас. Не се познаваме и искам да дойде в неделя, да се запознаем. Познавам бонсови поляни добре. Моля, уточнете мястото на срещата в неделя - "поляната" и, ако може, някой персонален телефон за оперативна връзка. Бонев 0878222401
Нагоре