Резултати от Търсенето

  1. kodi

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Появи ми се гаден проблем с пушката,обявена е за продажба и в неделя ще дойде човек да я купи.За половин ден стрелба без забележки,в края на деня от клапана за зареждане започна да изпуска.Става дума за полиамидно клапанче . Снимка на клапанчето...
  2. kodi

    Обяви от мрежата

    Лю-бо Благодаря, ако не е нахално все още търся диоптричен мерник(този заспа на пружинката ми) ,ако на някой му попадне пред очите обява ще се радвам ако сподели.Аз освен да обещая бира за почерпка.
  3. kodi

    Шуменската група

    До вторник бях в Шумен, и ходих да стрлям по поляните по пътя за Варна,жалко щях да ти правя компания. Лошото е че бях командирован там, всичко свърши и се прибрах.Имах и свободно време за всичко но командировката свърши и се върнах в ПловдивСъжалявам че не потърсих никой от форума.
  4. kodi

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    След подобен проблем и дълго правене на експерименти не успях да се справя с проблема изпразвах си метановата бутилка за един ден некачествена стрелба.В края на краищата проблема ми бе решен от Доминус,Анибис и И-Витков.Сега имам пръстенчета за вс.бойни клапани във оръжейната си сборка. Търси...
  5. kodi

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Всички тези мизерии са ми се случвали, но за голфа в Кресненското дефиле само номера на боклука ни трябва...Имам роднини в този край на България, толкова малко им трябва за да създадат правосъдие една идея по -добро от конституционното. Карах си мотора до Декември,и от Февруари пак съм на две...
  6. kodi

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте ,някой ще може ли да ми сподели тук готов договор за покупко-продажба на въдушно оръжие в .doc файл или .pdf(за принтиране в една или две страници). И линк към догвор ще ми свърши работа.Навремето излизаха доста линкове но напоследък Гуглето мълчи. БЛАГОДАРЯ на ВсичкИ
  7. kodi

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    Преглед на мотор в Пловдив 2015 : на този етап само сервиз "мираж" -Кичука, "Формулата" засега няма лиценз. докуенти: -шоф.книжка -голям, малък талон -данък(актуален) -гражданска(актуална) -35лв.кеш -талон стар преглед Препръчително е всичко да е работещо по мотора,иначе трябва да се ходи до...
  8. kodi

    "Страшен филм" (или за филмите и книгите които обичаме)

    Цитат: Неизвестен автор: Снощи гледах 50 нюанса сиво. Всъщност би трябвало да е 50 нюанса Грей, както е името на главния герой(той е сивото в превод, а според мен е приятелката му). Ето кратък преразказ с елементи на разсъждения. Главната героиня е пълно дърво, което работи касиерка в няква...
  9. kodi

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Анди честит рожден ден, жив и здрав бъди и много радости в семейството и по мишените,наслука и наздраве на конпанията.
  10. kodi

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Честит празник на всички и наздраве.
  11. kodi

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Търся съвет относно монтажи за оптика моноблок или двойка монтажи,всичко да е регулируемо по възможност с настройки във височина и настрани. Ако някой е ползвал или има ,магазини,модели, откъде ще е добре да си купя.
  12. kodi

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    Здравейте колеги,аз не съм от капацитетите на форума а не разполагам и с много инструменти.Имам една молба към вас, не съм сигурен дали ще ви се занимава . Става дума за редуктор.Имам хасан булпап който се пренася с раница и няколко цилиндъра които също нося в раницата като само единият цилиндър...
  13. kodi

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    И аз да се обадя неподготвен,на балкана сме с вивакомска антена и гледаме булсат, просто малко и трябва за да започне да прави проблеми сигнала.Съседите повечето са си с булсатски антени и рядко имат оплаквания като при нас.За мен антените са им дървени както и някои оферти.
  14. kodi

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Честито,попадна на хора и си спести главоболията от подписа ми.Пожелавам ти само десятки и безаварийно изполване на оръжието. Наистина НЕтрябва да се забравя че е оръжие(макар в едни други форуми да ни се смеят).
  15. kodi

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    След двудневно шкурене и напасване стария полиамиден пръстен не става,изпуска си.Наистина не можах да напасна конусната част. Отворен съм за предложения ако на някой му се намира излишен закътан някъде. БЛАГОДАРЯ ДОМИНУС
  16. kodi

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Светльо благодаря ти много за полезния отговор.Вчера бях на работа и едва в 16:00 имах възможност да вляза в интернет и прочетох всичко написано като препоръки. Звъннах на посочения тел. ,и човека отсреща ми каза че нямат нищо налично и че преди минути е пакетирал за еконт последните боен...
  17. kodi

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Колеги някой може ли да ме насочи откъде мога да си купя полиамидно пръстенче за боен клапан на АТ 44 ? Също някъде продават ли се само бойни клапани ?
  18. kodi

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    +5ко Честит имен ден на Всички именници ,и наздраве...
  19. kodi

    Русенска група - DANUBE POWER

    Здравейте група, може ли да ме ориентирате къде ви е стрелбището(за орехите питам),и приемате ли пришълци да ви стрелят на полянката?Мисля живот и здраве тия дни през седмицата да постреляме с племенниците ми в Русе. Иначе изчетох около десетина страници назад и не е споменато къде Ви е...
  20. kodi

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Знае ли някой дали може резервоар от лонг версията да се монтира на стандартен AT44? Кривините на кожуха на резервоара дали ще минат през осмиците или ще има хлабина? Благодаря на всички !:cheers:
Нагоре