Резултати от Търсенето

  1. zack

    Качествено PCP

    Снощи до 3:00 сигурно разглеждах из Интернет и тук, как се представя Feinwerkbau 300 с оптика и резултатите бяха много прилични. С моята до момента съм стрелял само с диоптричните. Но имаше колеги, които споделяха, че с оптика групите на 25 метра са им като тези със Steyr LG110 :D Отделно има...
  2. zack

    Качествено PCP

    Колеги ме посъветваха на лични да не бързам с покупката и като се замисля, май сте прави. Прав е и колегата, който писа, че много като мен се надъхват и после ги продават, поради липса на време. Имам една Feinwerkbau 300SU и няколко оптики - Hawke, Nikon Monarch и т.н. Освен да й сложа една, да...
  3. zack

    Качествено PCP

    Аз започнах да се ориентирам, ама нещата водят май към Steyr Hunting 5 и цената с оптика и т.н. става космическа :( Рагледах разни ревюта и т.н. и тия Steyr-и нещо много ми допадат :D Хем красиви, хем скалпели, хем имат и с много приятни приклади и т.н. Ако не бях закотвен в София през повечето...
  4. zack

    Качествено PCP

    Да попитам, примерно ако се спра Малко се притеснявам да взимам втора употреба неща, защото не зная какво им е причинявано и през колко човека са минали. Винаги като съм купувал неща втора употреба съм нацелвал точка 3. от мнението на колегата Kifa по-горе. :( Уж всичко е точно и като взема...
  5. zack

    Качествено PCP

    Решил да си купя нещо, за което да не съжалявам след това и да не ми минават мисли да го сменям. Сега погледнах Air Arms S510 Xtra и FX Dreamline. Много ми харесват и те. Общо взето търся точно такава пушка, с дървен приклад и дълъг резервоар. Примерно тази по-долу мога само да си я гледам и пак...
  6. zack

    Качествено PCP

    Привет. Решил съм да си купя някое качествено ПЦП и към момента съм се спрял на Weihrauch HW100S.:cheers: Допада ми първо, че е с дървен приклад и второ, че е качествена немска изработка. За пари около цената му това ли е най-доброто, без претенции да се засилва и т.н., или ще препоръчате нещо...
  7. zack

    Feinwerkbau 300s и universal

    А нещо малко по-качествено. Тази нещо не ми допада. Изглежда ми доста евтин продукт за фанито :D
  8. zack

    Feinwerkbau 300s и universal

    Събрах нужнуте части. Сега остана да взема смазките и да видим кога ще се захвана с процедурата. Искам да попитам, каква оптика бихте ми препоръчали за 300SU? Пружините май са оригинални, като гледам как пристигнаха:
  9. zack

    Feinwerkbau 300s и universal

    Мерси много за съветите. Само да попитам, вие всички с оптики ли ползвате вашите фанита? Защото моята още си е с диоптричните мерни прибори.
  10. zack

    DIANA

    Търся нещо качествено, красиво и мощно за газифициране :cheers: Нещо нямам време за PCP с всичките му помощни операции. Иначе съм си харесал Weihrauch, ама май много чакане при тях.
  11. zack

    DIANA

    Привет, Да попитам, все още ли никой не е тествал въпросната пушка, защото съм я загледал. Допада ми във вариант Diana 350 Magnum Superior 5.5mm, ако въобще може да се намери я България? На нея би трябвало да може да се сложи газова, нали?
  12. zack

    Feinwerkbau 300s и universal

    Привет, Поръчах си нормални пружини за Фанито от тук - http://www.waffencenter-gotha.de/shop/Ersatzteile/Luftdruckwaffen/HERSTELLER-MODELL/FEINWERKBAU/Feinwerkbau-300-300S/Kolbenfeder-Set-mit-Gleitring-FEINWERKBAU-300-300S::1039.html и останалите части от колега от форума и смятам да й правя...
  13. zack

    Feinwerkbau 300s и universal

    Може би не съм се изразил правилно. Идеята не е да се повишава мощността. Точно и поради тази причина съм написал, че може да се наложи да се отнеме малко от пружината, за да не е много натегната. Та идеята е, пружината да се раздели на две части, както оригиналната на Feinwerkbau. Четох, че...
  14. zack

    Feinwerkbau 300s и universal

    По принцип си прав, но научно-техническото в мен напира ;D Пуста му работа, кой затвори ТНТМ-тата :lol: И още един въпрос не спира да ме измъчва и така, доде пристигне пружината от Макари. Четох темата ама не видях някой да е срязвал пружината през средата следвайки дизайна на Feinwerkbau...
  15. zack

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Да ви питам имам 2 пушки, за които нямам никакъв документ, четох, четох и установих, че е добре да ида до VIP-а и там да ми издадат удостоверение за мощността, което да мъкна с мен. Друго не трябва да правя, нали? И така не би трябвало да имам проблеми с ченгетата? Тия двете пушки са с малка...
  16. zack

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    1.37 грама би трябвало да са :cheers: Иначе не пише ли някъде по кутията? Не помня, че от години не съм стрелял с такива. Иначе ги дават толкова - 1.37 грама.
  17. zack

    Feinwerkbau 300s и universal

    Първо да кажа за пушката - Feinwerkbau 300S Universal, за която много благодаря на дядо Данчо :cheers: Пострелях малко в апартамента просто да пробвам. Има невероятен спусък и ми е много удобна :yahoo: Надявам се скоро да пострелям сериозно, за да и се изкефя истински :rambo: И сега веднага...
  18. zack

    Приклади - изработка и поддръжка

    Мерси много за препоръката! Поръчах 2.5 повече(240мл) за почти същите пари като тука заедно с шипинга :cheers: Първо ще се тествам на един стар приклад от една гладкоцевна 16-ка успуредка. После ако всичко е наред, на новия й ;D Също так мисля да освежа приклада на Feinwerkbau-то 300S, което...
  19. zack

    Приклади - изработка и поддръжка

    Здравейте, Искам да ви питам къде може да намеря TruOil в България. Ако е в София по-добре, но и на друго място да е пак става. Все ще намеря как да го купя :cheers: Поздрави, zAcK
  20. zack

    ПРЕЦИЗНА СТРЕЛБА - начини за нейното овладяване

    Извинявайте, че задавам много въпроси, но обичам да си обяснявам всичко. Докато не разбера защо едно нещо е така, не ми дава мира :pardon: Затова и разпитвам. От прочетеното до тук и от тестовете, които правя разбирам, че е възможно при мен двете очи да са водещи? :rambo: P.S. Ако...
Нагоре