Резултати от Търсенето

  1. J

    WFTC 2018 Полша

    2бр.блузи с бие, L+XL,с надпис Ковачев
  2. J

    Полиамиди,тефлон , полиуретан. Кое за какво и къде? Маншети, клапани, О-пръстени

    Малко глупав въпрос,но коженият маншон с какво се третира за да остане влажен в цилиндъра и да създава необходимата компресия?Благодаря предварително за компетентни мнения.
  3. J

    Тема за домашните любимци

    Да се похваля и аз с домашните си любимци. Майкъл-11,5г и Бъкстър на почти 7 месеца
  4. J

    Обяви от мрежата

    http://www.landtelescope.eu/ В случай че някой го интерисува.
  5. J

    Европейско първенство по ФТ 14-17 юли 2016 г. Унгария

    Донесете медалите в БГ,а пък ще си го отпразнуваме както ние си знаем.Успех и от мен.
  6. J

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Да Ви е Честита Новата 2016г.Бъдете живи и здрави и много успехи!!!
  7. J

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Честит Имен Ден и от мен на всички,празнуващи!Бъдете живи,здрави и щастливи!:cheers:
  8. J

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    И нека не забравяме,да напомним на Именниците на този Свят ден 6 януари,да почерпят за здраве.Бъдете живи и здрави и много късмет,както и високи успехи във всичко!
  9. J

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Нека в Новата Година, здраве и любов да има. Да е мирна и честита, да е много плодовита. В сърцето си навеки доброта да носи всеки и със вяра и късмет да живеем занапред!Да е Честита на Всички Новата 2015г.Наздраве!!!
  10. J

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Честит,Имен,Ден и от мен!Желая Ви здраве,радост и много късмет.С най топли чувства и уважение от гр.Бургас.
  11. J

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Честит,Имен,Ден на всички именници!От сърце Ви желая много здраве,щастие и късмет във всичко и навсякъде! С уважение:Георги.
  12. J

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Re: ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова Честит Имен Ден,на всички които празнуват на този светъл празник!Бъдете живи и здрави,весели и засмени!Щастие и Късмет за Всички за напред!
  13. J

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Re: ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова Честит Имен Ден и от мен!Бъдете здрави,весели,засмени и от Бог благословени!
  14. J

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Re: ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова Честито Рождество Христово,на всички в този прекрасен форум!Честито и на всички именници на този светъл празник!Бъдете живи и здрави,весели и засмени!Желая Ви,весело посрещане и на Новата 2014г.и много десетки и точни попадения!С...
  15. J

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Re: ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН,и от мен!Бъдете живи и здрави и дълги години да се радвате на хобито си!Поздрав и за всички Бургазлии.Наздраве!!! :cheers:
  16. J

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Re: ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова Честит празник,на всички именници.Да бъде свято името Ви,дълъг живот и здраве за всички!
  17. J

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Re: ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова Да бъде свято името Ви!Честит празник на всички съименници.Нека Бог да Ви пази! :cheers:
  18. J

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Re: ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова Воистина,воскресе. Весели празници на всички.
  19. J

    Въздушни Пистолети

    За някои модели продават готови комплекти уплатнения,струват около 10лв.Пасват на доста модели СО2.Но в момента има едни реплики на Макаров СО2,просто са кошмар. ,никакви уплатнения не пасват.Оригиналните са едни зелени и много твърди,имам в предвид тези между бутилката и клапана.Пробвах твърд...
  20. J

    ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова придобивка.

    Re: ЧЕСТИТКИ, ПРАЗНИЦИ, ХВАЛБИ. ПОТУПВАНЕ ПО РАМОТО. Нова Честито,на всички именници и от мен!Да бъде свято името Ви!С уважение:Жоро. :cheers:
Нагоре