Резултати от Търсенето

  1. R

    Магазини за въздушно оръжие в република Турция

    Здравейте, отдавна не съм стрелял но синковеца се пробва да ме запали наново. В събота ще ходим до Турция. Ако някой иска нещо да пише.
  2. R

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    Здравейте колеги, Кондорчето седи отдавна и не съм го пипал. Реших да го пробвам но ми трябва нова бутилка че таз малко старичка. Моля препоръчайте от къде да си купя нова. Излизат ми в Алиекспрес но не ми се иска китайче. Ще съм благодарен на всякакви идеи, някой ако си е купувал да сподели...
  3. R

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    Няма нищо особено , ако не се оправиш ще помогна.
  4. R

    EVANIX - Hunting Master AR6, Blizzard, Venom-S10 и т.н.

    Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10 Ники зарежи тоя редуктор ама си виж клапана нещу не му е у ред.
  5. R

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    Със сигурност може и то с оригинален клапан на Кондор.
  6. R

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    На сайта на Royal mail като проверя с Tracking number ми казва: Your item has reached the destination country. Май ще рече че пратката е пристигнала до местоназначението си ако превеждам правилно. На 21 е изпратена и на 22 е била в България. Ако искаш мога да ти дам номера да видим да ли е така.
  7. R

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Аз ходих до пощата ама там го няма и затова питам че да не вземат да го върнат , иначе и колегите казват че пристигат с различни куриери ама те много. Май ще им пиша да видим те да ли няма да могат да ме упътят къде да го търся.
  8. R

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Който е поръчвал чрез Royal Mail би ли казал след като пратката пристигне в България след това с кои куриери се доставя в градовете , че нещо се губи връзката.
  9. R

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    Re: клапанът на бутилката на Кондора изпуска Колега имал съм такъв проблем и се оправя с полиране на клапана с много финна паста.
  10. R

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    След като ти пристигне батерията първо и измери напрежението , че вече има патили от подобни БАТЕРИИ.
  11. R

    РЕДУКТОРИ на налягането в PCP.

    Прав си колега , толкова е.
  12. R

    РЕДУКТОРИ на налягането в PCP.

    Някой от знаещите колеги би ли казал да ли месинга е подходящ материал за следредукторна камера.
Нагоре