Резултати от Търсенето

  1. Х

    Самоделни PCP-та

    Кога ще видим тема "Пушките на 5ко"?;)
  2. Х

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Всеки е добре дошъл.
  3. Х

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Някой мераклия за утре?
  4. Х

    КРОСМАН пушки и пистолети

    Ибахти цените изкараха тези англичани. Нямам думи
  5. Х

    БУЛПАП

    Сега загрях за каква регестрация ставало въпрос.
  6. Х

    БУЛПАП

    Къде бе да регестрира..И какво? Аман от кукувици.
  7. Х

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Ахааа. Дай да видим новата
  8. Х

    Rangefinder какъв и от къде?

    Никон си е Никон..Най-добрите са за мен, Но немога да разбера защо пускат едни и същи далекомери под различно име и цени..Предолагам че е маркетинг но просто ни объркват..по този начин сами си вредят.
  9. Х

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Някой за утре?
  10. Х

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    До тук броя 6 човека. Давайте по смело.
  11. Х

    Снимки на вашите пушки

    това на 10 метра ли? :crazy: :bravo:
  12. Х

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Хаиде да започва записването за другата неделя. Всеки е поканен..Да знам колко мат'рял ще трябва да донеса..А и ще помоля някой да ми препоръча магазин и какво месо да взема. На лични.Краен срок за записване- събота. :rambo: ;D
  13. Х

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Аз съм за..Но за друта неделя. Тогава ще съм в БГ...Всичкото месо ще е от мен...Хайде да се съберем,. пак казвам.скарата ще я купя аз..Важното е да се съберем и да се видим
  14. Х

    BENJAMIN

    Новият Marauder. http://www.pyramydair.com/s/m/Benjamin_Marauder_Air_Rifle/1774 :bravo: :bravo:
  15. Х

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Февруари и март съм там че доста ме сърби пръста :bravo:
  16. Х

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Някой пипал ли е такава? http://www.amazon.com/Hammers-4-16x50-Focus-First-Target/dp/B00ASONLOU/ref=pd_sim_sbs_sg_3 Или поне от същата фирма? FFP , страничен паралакс, и кръста изглежда супер че чак е и гравиран. Тези 850 грама обаче направо ме убиват. С олово ли ги правят тези оптики бре.
  17. Х

    Rangefinder какъв и от къде?

    Нямам такъв но през ръцете са ми минали доста далекомери. Не те съветвам да купуваш каквото и да е без да му е дадена някаква спецификация. Това 700М не се разбира 700 метра ли значи(което ме съмнява) или е номера на модела . А и пише че е за голф.
  18. Х

    PCP на МЕТАН - споделяне на опит, проблеми, решения...

    Сетих се нещо съвсем сериозно и искам да предупредя всички метанджии. Никога досега не са ми проверявали бутилката кога е минала тест и на какво налягане. Те не са като в скуба центъра или пожарната обучени да гледат щемпелите на бутилката за налягане. На тях просто им се вижда несериозно като...
  19. Х

    PCP на МЕТАН - споделяне на опит, проблеми, решения...

    Сега майтапа настрана. Доколкото ми е известно има забрана не само в Бургас и не само на някой бензиностанции.. А в цялата страна..Друг е въпроса доколко се спазва..Така че ако някъде се спазва едва ли ще ти заредят като кажеш че ти е за лаборатория а за пушка да ти откажат... Съвсем за балъци...
  20. Х

    PCP на МЕТАН - споделяне на опит, проблеми, решения...

    Добре добре. Аз пък ще казвам че имам дълбоководни рибки в аквариум и че без метана и високото налягане ще се гътнат. :crazy: А да видим какво ще измисли Динко ;D
Нагоре