Резултати от Търсенето

  1. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Няма нужда да понасяш нищо колега. Извиних се сто пъти на колегите. Извинявам се и на теб. Пази си нервите едва ли аз съм най лошото нещо на тоя свят. Не ме познаваш. Ако мога винаги правя добро. Но както и да е. Остани със здраве. Последен пост.
  2. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Ок. Сложих всичко в един пост. Няма да ти създавам грижи повече. Обещал съм на колегата да не пиша тук. Само да не си мисли, че е от страх. От уважение е. Има огромна разлика.
  3. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Спокойно махнах ги и тримата от всеки може да се научи нещо. Митко наистина е много добър човек, но ако малко намали гордостта цена няма да има. Няма как да попаднеш при игнорираните, защото наистина ги разбираш нещата и може много да се научи от теб. Също си широко скроен с голямо сърце човек...
  4. S

    Kral Arms

    Изглежда много добре. Махнали са безсмисления регулатор, който спъва мощността. И приклада е с модерен и хубав дизайн. Ако случи на цев пушката си заслужава.:rambo:
  5. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    В листа ми с игнорирани потребители са Митко, Камено и Христос. Когато някой не ми допада не общувам с него. Ще ги помоля да забравят за моето съществуване и аз ще забравя за тяхното.
  6. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Не колега не са се писали само глупости. Напротив има много полезни неща. Но когато някой, който е тук от една година започне да се държи като Мастър Шеф няма как да общуваш с такъв човек.
  7. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Това е цитат с мнение на колега от 2018 та година. Има множество постове още от 2008 година. Според теб дали е знаел след 10 години в този форум какво е първа фокална равнина??? Тук може и сам да видиш откога е цитата...
  8. S

    Kral Arms

    Колега чак боклук не е. Но ако днес трябваше да си купувам пушка на Крал Армс нямаше да е Пънчер Брайкър. Щях да взема Джъмбо Дазъл с голяма бутилка 500 сс и работно налягане 250 бара. Първото което щях да направя е да поръчам по-надеждна и по-лека бутилка с обем 500 сс и работно налягане 300...
  9. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Много добре си го обяснил! Поздравления! :cheers: Намерих информацията благодарение на твоя съвет да търся в сайта на производителя. https://element-optics.com/reticles/ В сайта на Елемент има pdf файлове с информация за всеки вид скала и на трите модела - Хеликс, Титан и Некус. Това е...
  10. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Колеги имам следното питане. Оптики Елемент моделите имащи скала MRAD с точка в средата на кръста. На 100 метра точката в средата на кръста също и линиите на кръста закриват ли монета от една стотинка при увеличение 20 пъти? Питам за моделите с първа фокална равнина - FFP Ще съм много...
  11. S

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Джони е много стабилен мъж! В този форум има и доста други такива хора. Копирай си същото мнение в тази тема тя е специално за благодарности. https://forum.airguns.bg/index.php?threads/%D0%91%D0%BB%D0%B0%D0%B3%D0%BE%D0%B4%D0%B0%D1%80%D1%8F.11373/page-2 Така ще го видят повече хора.
  12. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Ок. Извинявам се! Прав си! И аз не знам кой наистина. Сега съм поел разумна доза от ваксината. На нова година бяха няколко различни ваксини заедно.
  13. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Силна ми е ваксината явно трябва да се разрежда на повече дози. Единствено липсата на подсветка ме спира да взема Елемент Хеликс. Свикнал съм с Липърса да имам подсветка друго си е да има подсветка. Ако трябва да сме честни и обективни като цена качество Елемент Хеликс цепи мрака и без да...
  14. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Нали знаеш, че душевната чикия е голяма работа. Титан как звучи само. :) А и като светне тая червена елха на кръста нощтно време. Кой ще ти гледа мишените. Ще се гледа комшийката как се прибира от банята и сваля халата.
  15. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Редовно се ваксинирам с домашна ваксина 50 градуса. :cheers: Страничните ефекти са видими за Христос 99% гениални постове от моя страна. :sorry:
  16. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Добре де ще си стрелям с моята тогава. :rambo: Обаче като поставя рекорди :winner: Искам от Крал Армс да ми подарят една пушка модел Джъмбо Дазъл. Ако може и 10 цеви правени в различни смени от различни майстори. Дано попадна поне на една цев правена от майстор. На който жена му дава редовно и...
  17. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Навит съм да стрелям и с твоите пушки няма да пипам и въртя нищо по оптиките. Сега съм малко под карантина един вид. Нека се изпролетее и ще постреляме. :cheers: Като е малко по-хубаво времето да не вали февруари. Може да се видим с Божо, ако има желание да тесваме новата партида слъгове на JSB...
  18. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Кое не ти харесва, точно същата ли имаше с фиксирано увеличение 10 пъти и 50мм предна леща? Ако с нея правя групи колкото 10 стотинки на 50 метра без торбички и без маса изкълчен от седалката на колата. Представи си с хубава оптика и от маса. :lol:
  19. S

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Много ми хареса това твое мнение.:cheers: Затова все още съм с оптика на Липърс за 450 лева 10х50 с тръба 30 мм. Какви са ти Хоука и с какви скали? От коя от тях си най-доволен? За бенч реста не си ме разбрал. Ако свикна да стрелям така после как ще стрелям само с предна стабилна упора. Съгласен...
Нагоре