Резултати от Търсенето

  1. Kefal

    Hatsan Hercules , Хатсан нова компакт

    Здравейте, и аз отскоро съм притежател на Hatsan Bully long 6.35 Все още разучавам пушката, четох и за това че се правят подобрения по нея, смяна на пружини, полиране, фаски на цевта, премахване на пълнеж на щрауда.... Изтъняване и конусен връх на игла на дотиквач... Ще съм благодарен...
  2. Kefal

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Първото болтче от дясно на ляво от показаните на схемата с зелена стрелка е за регулиране на празния ход, а с второто се задейства самия спусък. Както ти каза и st_beer като ги пробваш развити и завити бързо ще разбереш. Съвета ми е също като разглобиш пушката освен задължително почистване от...
  3. Kefal

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Има някакво запъване което не позволява по нататъшен ход на буталото, но като сваля пружината си се движи добре, а и как преди не ми го е правило
  4. Kefal

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Колеги, напълно съм озадачен :wall:.Онзи ден и при мен се прояви проблем при зареждането, не искаше да зацепи спусъка. Отворих пушката проверих пружината си е наред, спусъка също мисля че действа,но трябваше да развия почти докрай регулиращия болт зад спусъка и тогава почна да зацепва, това...
  5. Kefal

    Моят автомобил.

    Нагрей я с топъл въздух,аз я махнах като я нагрях със сешоар.Цялата си се отлепи без проблем. ;)
  6. Kefal

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Ясно благодаря,ще внимавам със смазването да не дизелира пушката.Предполагам ,че това може да предизвика късането на буталото.
  7. Kefal

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Днес и аз разглобих метеора бях прекалил със капването на смазка в спусъка и със смазването на пружината и на няколко пъти "гръмна" доста силно и излезе доста дим та така реших да разглобя метеора за първи път от както го взех. имаше доста смазка по буталото и маншета.Избърсах ги добре като...
  8. Kefal

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Колега,това таско от къде го взе и за колко, вижда ми се хубава оптика
  9. Kefal

    От нищо... нещо

    Мене лично ме интересуват оптиките от сайта,с безплатната доставка колко ще ми излезе оптиката чисто.Трябва ли да се плаща мито или някакви други такси освен опоменатата цена на оптиката. :question:
  10. Kefal

    Чашки - откъде и колко струват

    Добър вечер колеги,някой може ли да ми каже от къде в София мога да си купя изгодно чашки Гамо мач и Про хънтър. В Оръжие има ли ги? Благодаря :rambo:
Нагоре