Резултати от Търсенето

  1. Карлсон

    Бургаска група

    Благодарско колега, свърших си вече работата, ще те имам на ум за в бъдеще... :cheers:
  2. Карлсон

    Бургаска група

    Момчета, за кадърен стругар-фрезист да се сещате в града ни... Или май са изчезващ вид...
  3. Карлсон

    Бургаска група

    Записан си, членската карта и почерпката като за новопостъпил член ще я уточним допълнително...:-)
  4. Карлсон

    Фотоапарати и мобилни телефони

    И лайт-а не е никак зле, разглеждал съм го обстойно... Ти си знаеш...:-)
  5. Карлсон

    Фотоапарати и мобилни телефони

    Andi, хвърли едно око и на Huawei, аз съм с P8 и съм много доволен...:-) Ако го имаш като възможност, де...
  6. Карлсон

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    г-н Петров, не се занимавайте, сложете му на Зораки-то някое леко бързомерче, ако имате финансовата възможност да бъде нещо по-лъскаво и си стреляйте с кеф... Ще му сложите оптика, после ще осъзнаете че и приклад трябва, после по-голяма оптика, после дълга цев и то Зоракито стъпило на едни...
  7. Карлсон

    Обяви от мрежата

    http://olx.bg/i2/ad/optika-za-pushka-ID62R5C.html#:db1a94fc61 - една прилична оптика на сравнително добра цена..:-)
  8. Карлсон

    ВСИЧКО ЗА БЕНЧРЕСТА - стойки, маси, мишени, правила и др. свързано с темата.

    Господа, с по-ситен или с по-едър кварцов пясък да напълня едно предно торбе... Кое ще седи по-стегнато...
  9. Карлсон

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    Ми, то при тези условия си готов за снайперист, чудна ти е мишената, без майтап... Смело в същия дух - напред и нагоре...:-)
  10. Карлсон

    МИШЕНИ - снимки. За мунициите и групите.

    От маса, от крак, от х.й, дай още малко инфо от какво си стрелял, оптика, чашки, чинийки и такива нещица....:-)))
  11. Карлсон

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Бат Светльо, напречни разпънки ако има масата и ако не е напаснато всичко не само че няма да е стабилна, а и самата конструкция ще е под напрежение и ще трепти... Аз имам варианта дето колегата си е харесал, с три крака навън разкрачени на 110 градуса, плот 36мм, не мръдва ни на цимент, ни на...
  12. Карлсон

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Митаче, остави го юнака да си раздвижи ума, това прочел, онова чул, но едва ли си е направил труда да изчете темата за Бенч... Има една шепа хора разбиращи от тази стрелба във форума, @vencibull намери ги, баце...:-)
  13. Карлсон

    Бургаска група

    От един друг форум, една сБирка в едно кръчме в Славейков, края на 2014 година... Като се видим ще се разберем, да не цапаме излишно темата...:-)
  14. Карлсон

    Бургаска група

    И по лична карта се казваш Пламен, нали така... :-) Добре си дошъл, крайно време е да се съберем и да се видим...
  15. Карлсон

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Това хроно да не мери във фут за секунда, сигурни ли сте че са метри за секунда... Ако са метри - е..ти пружинката, сигурно сама ще си скъса приклада на две от отката...:-)
  16. Карлсон

    Бургаска група

    Аааа, не казваме, може да си някой агент под прикритие... :-)
Нагоре