Резултати от Търсенето

  1. 4i4o

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    Всичко 6, ама съм от Варна. Има ли писано за въпросното преправяне на спусъка? В този форум, или на друго място?
  2. 4i4o

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    @Kifa модела е 125 Grizzly. Може би от първите които започнаха да се внасят.
  3. 4i4o

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    Здравейте всички!След дълго прекъсване от моя страна и занимане с различни други хобита,отново(не че са спирали) ме засърбяха ръцете да хвана пушкалото и да пострелям.Само,че мисля мисля вече да е малко по........ културно да го наречем,и да сложа една ГП на Хатсана,хем да не ми разбива оптиката...
  4. 4i4o

    Моят автомобил.

    Здравейте и от мен.Да задам един въпрос към Варненските колеги(каращи Сузуки).Знаете ли къде във Варна или околните градове се рециклират шарнирни болтове(при мен са отляти с носача). Благодаря предварително.
  5. 4i4o

    Моят автомобил.

    М дааааа!Графа ще "увисне" с едни джанти заедно с гумите,а Дачийката на трупчета.....
  6. 4i4o

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Ето и един теоретичен въпрос от мен.Ако пружината се скъси с 1-2 или 3 витки възможно ли е увеличаване на началната скорост,поради увеличения обем в цилиндъра?
  7. 4i4o

    Варненска група - SEA WOLVES

    Здравейте и За Много години на всички колеги от групата и форума! Преди 3 дни се сдобих със Славия 630 в малко тежко състояние.Днес обикалях по магазините да търся маншет и пружина но не намерих.Намират ли се въобще части за тези пушки или само по поръчка?
  8. 4i4o

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Около 450 кинта,не много не малко .А как стой въпроса с внос на оръжие (макар и въздушно) от други страни които не членуват в ЕС?
  9. 4i4o

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Гледал съм го това и наистина е полезно. А няма ли да се получи по-добре ако вместо пластмас се сложи тефлон(има листи с различна дебелина) като по износоустйчив? Тази идея ми се появи в главата след като го гледх за първи път. Нека по опитните кажат.
  10. 4i4o

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    На някой да му се намира посочената част в излишък?
  11. 4i4o

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Колко ''J'' горе-долу трябва да е ГП-то
  12. 4i4o

    Варненска група - SEA WOLVES

    Колеги някой от вас да познава Васко оръжейника.Преди доста години ползвахме услугите му с баща ми.Тогава(а може и още да е там)живееше в Младост 141 блок(високото тяло)
  13. 4i4o

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    М дааа.Накрая ще си напъна кухата тиква и ще си направя една собствено производство. Ще взаимствам малко от тук малко от там,пък каквото излезе,проба-грешка :cheers: А какво трябваше да значи 120-150кл.?
  14. 4i4o

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Моля някой да ме поправи ако греша :pardon: ама този не сложи ли амортисьор от багажник http://www.youtube.com/watch?v=yUCeCprBilo
  15. 4i4o

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Хатсанските цеви имат ли шок?
  16. 4i4o

    Варненска група - SEA WOLVES

    Бързи и точни както винаги. Благодаря за инфото.
  17. 4i4o

    Варненска група - SEA WOLVES

    И защо така?
  18. 4i4o

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Здравей.Вероятно проблема е в механизма спусъка който може да е изстървал или някоя от пружинките в спусъка да паднала (в следствие на изпускане като при мен).
  19. 4i4o

    Варненска група - SEA WOLVES

    Здравейте,преди време някой от колегите ми беше писал за фирма във Варна която изработва всякакви видове уплътнения ( и маншети), но забравих как се казва.Става въпрос за едни уплътнения на водното рязане на работа,че ги чакам по един месец от Германия.Ако могат да ги правят тук ще е направо супер.
  20. 4i4o

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравейте!Преди няколко дни се сдобих(без да искам) с един газов пистолет(български),та мисълта ми е как да го го регистрирам при положение,че нямам документи за него. П.П. пишете ми на лични.
Нагоре