Резултати от Търсенето

  1. rosento

    Бургаска група

    Време е за стрелби. :):):)
  2. rosento

    SUMATRA by Eun Jin

    Потвърждавам , че не са плоски
  3. rosento

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    Във форума не съм си позволил никого да обидя !
  4. rosento

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    Колега Joro_ihr , когато Миро ( anibis ) нарече Cilindura "цървул" ти къде беше?
  5. rosento

    SUMATRA by Eun Jin

    Виждал съм такава разглобена в Янко за това правя коментар ,а относно информацията никога не съм ти издал работата на Янко.Ти ме караше да ти снемам размери аз ти казах питай най добре Янко , а ти какво направи тръгна да тормозиш Юлиан.Караше ме да действам зад гърба на човека постигнал най -...
  6. rosento

    SUMATRA by Eun Jin

    Никой не може да ме кара да говоря по негов адрес.Аз следя само темата за суматра и видях кви работи се пишат , а и знам колко хора са виснали на врата му и той не може да им помогне.Искам да кажа че той пред мен не е говорил неверни(КЛЕВТИ) работи за теб.Прави си тунингите аз нямам против...
  7. rosento

    SUMATRA by Eun Jin

    Ники от два дена чета тези работи които пишеш и мога да кажа ,че не си прав така да нападаш Янко.Аз също видях въпросната тунингована пушка от теб.И двамата знаем че двата тунинга нямат база за сравнение, като знам какво Янко е направил по моята тояга.Писал си по назад в темите ,че правите един...
  8. rosento

    Бургаска група

    Във Вистамар мисля
  9. rosento

    SUMATRA by Eun Jin

    Ако имаш възможност пусни една група на 50м. да видя суматрата ти как ги стреля.Много ще съм благодарен.
  10. rosento

    SUMATRA by Eun Jin

    Здравейте колеги!Тези от вас които стрелят със свръх тежки проектили срещат следният голям проблем. Тъй като диаметъра на проектилите е доста по малък от този на камерите на барабана много често се случва да изпадне проектил напред към цевта и да блокира ударната група. След компетентната...
Нагоре