Резултати от Търсенето

  1. оги-пз

    Екстрийм бенчрест

    Върти ми се в главата за едно двудневно състезание, и ако бъде подкрепено от достатъчно хора бих го реализирал лятото. Ще бъде само в клас 6.35мм и на горе. Без ограничения в мощтността. 1. 5 зачетни изтрела за група от маса позволени всякакви упори, без да са свързани. 2. 5 зачетни изтрела за...
  2. оги-пз

    Бенчрест турнир 11-12 Юни Пазарджик.

    Всички вече сте запознати с изеята ми за този турнир. Турнира ще се проведе в двата дни, заради хора които биха желали да участват в събота и немогат да присъстват в неделя. Начало на състезанието в събота 10.00ч Начало на състезанието в неделя 10.00ч. Имаме сушина, така че дъжд не ни плаши...
  3. оги-пз

    Бенчрест Турнир гр. Пазарджик 24.04.2016г

    Това е датата за бевча в Пазарджик. Който има желание може да заповяда още в събота на мохабет стрелба и още нещо. Правилата за турнира са сакто от предишни години. Ще се постарая да направим 3 мача, ако времето го позволи. Таксата ще е 5лв в даден клас. Участници които искат да стрелят в два...
  4. оги-пз

    Мероприятия за 2016г.

    Нека направим обзор на мероприятията, мислим за 2016г. И за да не бъбрим напразно, мисля пръв да предложа мероприятие. Април месец варминт или бенч предпочитате. Давам избор за датата и вида на мероприятието, за което има повече хора него че оргатизираме в Пазарджик.
  5. оги-пз

    Бенчрест турнир 28.06

    Бенча ще бъде направен, както до сега, само местото ще е друго, заради изсичане на старата горичка. По късно ще кача координати и описание до новото место.За идващите по магистрала Тракия ще е много по-лесно. Качвам файл с правилата и по-подробно описание как ще се проведе състезанието. Тука...
  6. оги-пз

    Бенчрест Турнир гр. Пазарджик 31.08,2014г

    Здравейте, искаме да ви поканим на турнир по бенч в гр. Пазарджик на 31.08,2014г. Мероприятието ще се проведе на обичайното место. Този път ще има ясни и точни правила и няма да има компромиси. За сега потговяме списъка с правилата и в неделя ще бъде сложен тука в темата. За сега това в неделя...
  7. оги-пз

    Бенчрест Турнир гр. Пазарджик 04,05,2014г

    Събират се доста почивни дни и за това решихма да ви поканим на пролетен бенч. Ще се стреля на 25м. до 16дж. и 50м. фак. Мисля и една изненада да има ,но незнам колко хора ще се съберем ,и за това ще я издам малко преди мероприятието. Турнирчето ще го направим на обичайното место. Във старата...
  8. оги-пз

    Baikal MP-661K Drozd

    Дойде дълго желаната играчка.О както разбрах за въпросното животно много исках да го имам и накрая се реших ,кеф цена няма.Въпреки по-скъпата доставка и нежеланието на представителите на Байкал за България да ми доставят желания пистолет си го доставих сам. При първи допир се усещат леки луфтове...
  9. оги-пз

    Бенчрест Турнир 09.06.2013 Пазарджик

    Здравейте ,със Злати (Свирепия) решихме да спретнем еднин турнир за желаещите да се видим и постреляме на 09.06.2013 г в Пазарджик. Ще има два класа 16дж. и над 16 дж. Тази вечер пускам само мухата ,заинтересованите да следят темата.Утре ще напиша повече подробности. :cheers: :cheers: :rambo...
  10. оги-пз

    Недоволни или измамени

    Тъй като нямаме такава тема реших да пусна. Нека тука всеки недоволен или измамен по интернет да каже тук ,за да няма и други прецакани хора. Да започна аз с нещо което ми попадна.Не съм бил прецакан аз а жена ми , понеже тя има мания за отслабване и не слуша когато и говоря че иска спортуване...
Нагоре