Резултати от Търсенето

  1. peko

    ARTEMIS CR 600 W една /не/очаквано добра комбинация

    Готов си значи с 16 дж да буташ металните мишени или да дупчиш бенчрестовите.
  2. peko

    Оптика за snowpeak M25

    Човека иска хем евтина, хем да вижда "много".... Ама дали ще вижда всеки път по един и същи начин "мишената", дали паралакса изобщо прави нещо, дали е "мътна", дали увеличението си отговаря - ама това са ненужни "изгъзици" бе хора.... Той не разбира от оптически явления и за него е важно да...
  3. peko

    Въздушен револвер Umarex Walther T4E HDR 50

    Абе вие не слушате ли какво обяснява или го гледате на бърза скорост само клипа. Специално му е изпратен новия вариант, за да го подложи на разрушителен тест. Това си е "реклама" на производителя, че са пооправили проблема. Направили са го на резба детайла, че и лепилце някакво се вижда.
  4. peko

    AGN Technology - VULCAN

    Докато не се намеси Крикет/Снайп.......... Предстои да разберем.....
  5. peko

    AGN Technology - VULCAN

    Оптималния работен диапазон на редуктора е около 135 бара, а работи добри и +/- 25%. Уреда е направен да стреля добре с чашки и слъгове. Това има известен компромис. В 5.5 намален на 55 Дж кове чашки до 100 м, по- добре и от слъгове със 100 Дж. В 6,35 с 65 Дж чашки стреля също прекрасно. Но...
  6. peko

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Ако бутилката ти е 6 л на 310 бара, пушката 2х500 кубика имащи 180 бара и ги пълниш до 250 бара, зарядна станция с тънък маркуч- 0.5 см3, при 10 градуса околна температура, ще имаш само 4 пълнения.......Просто интерполиране ни показва по 15 бара спад в бутилката на всяко пълнене. Трябва да си...
  7. peko

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Колко е обема на резервоара на пушката - 300, 400, 500 см3? До колко го изстискваш - или до какво налягане стреляш, 120, 130, 140 бара? От изстиването като падне налягането, ако и пушката пълниш от по-ниско налягане и е с голям обем и ето ти резултата. От тази малка бутилка ако има наистина 310...
  8. peko

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Аз никога не съм ползвал оптики във втора фокална, за мен е неизползваема, защото никога не въртя кликове.
  9. peko

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Паралакса е от 50 ярда и най-близките прецизни стрелби са възможни на 50 м. На мен не ми пасва и очното отстояние - 10 см, доста е за ползване с наочник. За мен пък кръста е претруфен, особено пък за въздушно. След като въртиш тумблера и стреляш все на кръста, за какво ти е елха - само пречи на...
  10. peko

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Калояне, има 2 оптики които отговарят на критериите ти. Бушнела с G4P го заглеждах и аз, но е труден износа от Щатите. https://www.bushnell.com/elite-tactical/elite-tactical-6-36x56-xrs3-riflescope-g4p-reticle/BU-ETXRS3G4.html То и за другата важи същото, щото си е тяхна марка...
  11. peko

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Просто напиши нов мейл, но не от страницата им или от браузъра. Опиши им какво искаш и дай твои контакти - мейл и телефон и сигурно ще се свържат с теб.
  12. peko

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Защото си писал(или върнал отговор) на имейл, който е автоматичен - само за изпращане на информация по поръчките. Ползвай този Info@huma-air.com
  13. peko

    Русенска група - DANUBE POWER

    А как е сега положението на бившия полигон на ДЗС-то? Там по спомен е поне 300 м.
  14. peko

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    Ето ги. Това са размерите на кръговете в инчове и мм. X ring ……… 0.200" - 5,08 мм 10 ring……… 0.475" - 12, 065 мм 9 ring………. 1.250" - 31,75 мм 8 ring………. 2.000" - 50, 80 мм 7 ring……… 2.800" - 71,12 мм 6 ring……… 3.580" - 90, 932 мм 5 ring……… 4.36" - 110, 744...
  15. peko

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    Подготовката почна..... По мой избор ли да е виното? Аз съм известен любител на отлежало, тежко червено, но мога и вкусно розе да предложа...
  16. peko

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    Чашки пластмасови някой да вземе, че май нямам в колата. Ванко, ей къде е Сопот за час си тук. Че и от шопето, пак е час и два трийсе.
  17. peko

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    Да носа ли арно вино и баш по-арна ракия??
  18. peko

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    Там където е левия хикс, отдясно между пътя към него и линията е халето, но от него до хикса с е 120-130 м на купчината с чакъла, зад нея до към 148. Затова новото място е голямата поляна, защото там и 200 и 300 м не са проблем.
  19. peko

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    https://maps.app.goo.gl/yuRDa16GzPd2oUzf7 Пуснете си го на сателетина снимка и се вижда къде е точно. Може да се мине с кола при двата хикса и от там по-внимателно по прашен или малко кален път.
  20. peko

    Приятелско надстрелване - следете за дата и място

    Таман са върнах от странство, та мой и аз да направя сефтето за таз година. То и миналата излизанията ми бяха по Зарезан и после за студентския празник.
Нагоре