Резултати от Търсенето

  1. apapazov

    danubeairguns.com - магазин за въздушно оръжие

    И работи ли? Щото моя работи когато си поиска. Уж трябваше да го сменим....
  2. apapazov

    Избор на пистолет

    За този пистолет правилният калибър е 4.5мм. Не виждам как ще си по голям гъзар в 5.5. Плюс това в 4.5 има вече и тежки чашки, а и слъгове.
  3. apapazov

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Имам 2000, която е ползвана и мисля че ще свърши работа. Благодаря за помощта. Ще пиша какво е станало
  4. apapazov

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Самия клапан не съм го правил нищо. Ще го мина на 2000 водно. Ще направя и това със свредлото и другите неща на 9.5мм, макар че ми се струваше че леглото се обработи добре. Също така си мисля и за по зла пружина на клапана или евентуалната му изработка от тефлон. В момента ми се струва че е...
  5. apapazov

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Имам компресор Tuxing model 022 същият е като 031, но със сепаратор. Ползвам го от няколко месеца, като до момента съм допълнил 7л бутилка от 200 до 300 бара 10тина пъти. Като в началото помпеше бързичко, после взе да забавя и накрая от 200 до 230 бара помпеше по 1/2 час и не искаше да качи...
  6. apapazov

    Модератор направи си сам - DIY

    Да допълня само 1/2 UNF 20 навивки се използва доста във въздушното оръжие, докато 1/2 UNF 28 навивики за инч е по често срещано при огнестрелното.
  7. apapazov

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Около 300мл. Пълниш да покрие червената точка на контролното прозорче
  8. apapazov

    Снимки на вашите пушки

    Като баба, дядо и внуче са!
  9. apapazov

    WEIHRAUCH

    Шегувам се! Ако ги наложиш една върху друга ще се образува група от една дупка, което си е впечатляващо за стрелба на 25м.
  10. apapazov

    WEIHRAUCH

    Нито една не си уцелил!;)
  11. apapazov

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Аналогично и при мен в Пловдив. Купих гайки 12х1.5-греда естествено. Използвах като колегата гайиките от оригиналната тръба нежду първа и втора степен.
  12. apapazov

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Аз пък се чудя, каква е тая загриженост от собствениците на Вулкан, как ние с ФХ-те сме се набутали зверски. Нека всеки си стреля с това което го кефи!
  13. apapazov

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Зареди пушката за да освободиш удърника да не е под напрежение и тогава пусни да пълниш
  14. apapazov

    СПУСЪЦИ НА ВЪЗД. ПУШКИ - Видове, модели, разглобяване

    Ако не го намериш, можеш да потърсиш някой да ти го разпечата на 3D принтер
Нагоре