Резултати от Търсенето

  1. lu-bo

    Gamo big cat

    Това е единственото Гамо което си заслужава. Доказано качествена пушка.Не правя реклама на пушката не познавам колегата които я продава но много добре познавам този модел старото английско производство безупречно качество.
  2. lu-bo

    Gamo big cat

    Имал съм такава.Не става.Има много проблеми,много пластмасарии,заключващия зъб има луфт и от там лоша точност.Тази фирма Гамо по-добре не я гледаи. Знам че има колеги които имат Гамо и си ги хвалят но не знам с какво ги сравняват.Няма пушки за начинаещи и за напреднали.Колкото е по-добра пушката...
  3. lu-bo

    Ekol Ultimate или Hatsan Airtact ED / PD

    Честито! Желателно е да я разглобиш и почистиш.Ще ти трябва приспособление като на снимката,лесно се прави от парче тръба.Маншет става от Норика пружина също.
  4. lu-bo

    Ekol Ultimate или Hatsan Airtact ED / PD

    Ако купуваш пушката от VIP-a ще ти дадат документ че не подлежи на регистрация в него има номера на пушката,носиш го заедно с пушката и няма проблеми.
  5. lu-bo

    Hatsan 1000s 5,5mm spring срещу Ekol Thunder spring 5,5mm

    Купи си Метеор AR1000 по-добър е от тези двете и струва 150лв.
  6. lu-bo

    Избор на въздушна пушка

    На истина е объркващо в този магазин.Между първите две разликата е само в скалата /или са сложили една и съща снимка за две различни оптики/ ,но пък не би трябвало да има разлика в цената.На 4 пише че има корекция на паралакс а такава липсва.Виж тази...
  7. lu-bo

    Оптики и Монтажи за Пружинни Пушки

    Едва ли ще има ефект.Пластмасовите подложки ако не ги стегнеш достатъчно силно при изстрел се местят,гумата ако я стегнеш толкова като пластмасовите тя вече няма да пружинира.Все пак нищо не пречи да пробваш.
  8. lu-bo

    Бързомерци-модели и използването им

    Преди 3г. си купих от Алито копие на Аимпоинт още го ползвам.По нашите оръжейни магазини читав бързомер около 300лв. https://zarimex.eu/barzomer-vortex-crossfire-red-dot-2-moa
  9. lu-bo

    Бързомерци-модели и използването им

    На този първия точката е огромна на 50 м. покрива цел с 20см.диаметър Втория предполагам че е същия боклук. Поръчаи си от" Алито" има читави модели.
  10. lu-bo

    Начинаещ - първа пушка

    Ако ми кажеш каква кола да си купя и в коя автокъща да се посъветвам.
  11. lu-bo

    Crosman Benjamin Summit NP2 5.5

    https://starforce.bg/manufacturers.php?ManufacturerID=11 Официалният вносител за България,би трябвало да имат. Да сравняваме Кросман и Хатсан е смешно но пък Дианата е по-добра.
  12. lu-bo

    Съвет при избор въздушна пушка PCP

    Здравей! Със сигурност няма еднозначни отговори на въпросите ти. След 200 - 300 помпи и краката няма да държат /хубаво е че харесваш фитнес/ ако ще е с помпа избери пушка с по-малък резервоар.И 5,5 и 6,35 са добре за 100м. За другите ти въпроси има по-компетентни колеги от мен.
  13. lu-bo

    Новак , Помощ за избор

    Наскоро един приятел се зариби за ВО и се спряхме на Метеор AR-1000.Понеже е от Видин а там няма се наложи Аз да я купя от Vip-a и да му я занеса.Пушката се оказа много добра,цената и е 149лв. и въпреки това няма да го откаже от ВО.От 20м. бирени капачки на мерни прибори не са проблем.Сега...
  14. lu-bo

    Въпрос за въздушна пушка втора ръка ПОД 24 J

    Договор са пише задължително защото продавача няма право да я даде на лице под 18г.
  15. lu-bo

    Огнестрелно оръжие, обща тема

    Всяка ловна дружинка има карта на своя район,национална карта не знам дали има.
  16. lu-bo

    Огнестрелно оръжие, обща тема

    Става въпрос за вододаините зони -реки, язовири,езера.За патици се ходи само с железни съчми.
  17. lu-bo

    Помощ за избор на РСР

    Здравеи! Това че си решил да влезеш в това хоби е чудесно.Пушки използват не само ловците може и за спорт.Мисля че ако поприказваме малко ще си промениш мнението за ловците.Със закупуването на ПЦП нещата не приключват. трябва да го зареждаш - помпа или бутилка.Мерни прибори при ПЦП са...
  18. lu-bo

    METEOR AR-1000 MAGNUМ, QB и т.н.

    Телената пружина има водач и утежнител отпред.Газова пружина става от Норика само трябва да се изработи една шаиба която стои в буталото.
  19. lu-bo

    Бързомерци-модели и използването им

    С бързомер е много по-добре отколкото на механични мерници.Можеш да смениш монтажа така че оптиката да остане и върху нея микро бързомер. Нещо такова...
  20. lu-bo

    Бързомерци-модели и използването им

    Бързомерците стават за стрелба до 100м. по-евтините имат голяма точка и на 50м.покриват почти цялата мишена.Най-добре иди в някои оръжеен магазин и погледни през няколко модела.Откритите не са за предпочитане.
Нагоре