Резултати от Търсенето

  1. SAIGAA

    Старозагорската група

    к ш ид мръви на полянката ? а може и да постреляме , аз имам прашка с нови ластици хубаво ще бъде да се зберем на открито , а някой хора може да ни посвирят дори
  2. SAIGAA

    Русенска група - DANUBE POWER

    Много добре сте направили Ами ние кога ще се съберем Заралий поне да се видим че се забравихме
  3. SAIGAA

    Старозагорската група

    Аааааа сакън Даже ако има желаещи в Ловен клас да идват:) "не го организирам АЗ и затова незнам дали ще има Скара-Бира" едва ли сте за Скара - Бира :) вие сте за :rambo: и :winner: - :lol: / и аз несъм на 100% - че ще дойда /
  4. SAIGAA

    Старозагорската група

    на 19-ти /Събота - засега е пусната обява за състезание BR50 в Стара Загора на Дъбрава елате да напраим калабълъка - хахахаха не го организирам АЗ и затова незнам дали ще има Скара-Бира
  5. SAIGAA

    Старозагорската група

    не препоръчвам в СТЗ / чувал съм за 1-2 места аз оксидирах в Първомай / доволен съм / - но е малко муден най-добре при Катерача в село Шейново до Казанлък / и при него съм оксидирал и съм доволен
  6. SAIGAA

    Старозагорската група

    Здравейте Мили Деца вече съм си в СТЗ и чакам оферти за Полянката
  7. SAIGAA

    Старозагорската група

    привет от Афганистан на Групата
  8. SAIGAA

    04.06.2016 - Сбирка и Стрелба в Дисциплина Бенчрест / BR 50

    Благодарско на всички който бяха днес на стрелбището в Стара загора има напредък надявам се да е така и за напред
  9. SAIGAA

    04.06.2016 - Сбирка и Стрелба в Дисциплина Бенчрест / BR 50

    датата е обявена Организацията е създадена дойдат недойдат АЗ съм там ;)
  10. SAIGAA

    04.06.2016 - Сбирка и Стрелба в Дисциплина Бенчрест / BR 50

    7-дем дена преди Турнира са направили само двама човека заявка за участие : Варна - 1 Бургас - 1
  11. SAIGAA

    Старозагорската група

    http://forum.airguns.bg/index.php?threads/04-06-2016-%D0%A1%D0%B1%D0%B8%D1%80%D0%BA%D0%B0-%D0%B8-%D0%A1%D1%82%D1%80%D0%B5%D0%BB%D0%B1%D0%B0-%D0%B2-%D0%94%D0%B8%D1%81%D1%86%D0%B8%D0%BF%D0%BB%D0%B8%D0%BD%D0%B0-%D0%91%D0%B5%D0%BD%D1%87%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%82-br-50.7840/ Заповядайте колеги от...
  12. SAIGAA

    04.06.2016 - Сбирка и Стрелба в Дисциплина Бенчрест / BR 50

    за Ловен Клас : право на участие имат всички Притежатели на Ловни карабини в 22кл / Ловни карабини без доработки , тунери , тежести и т.н / Ловен или така наречения Заводски клас има за цел да се видят възможностите на карабината / Пушката / така както е излезнала от Производителя стреля се по...
  13. SAIGAA

    04.06.2016 - Сбирка и Стрелба в Дисциплина Бенчрест / BR 50

    Любителска Сбирка и Стрелба в Дисциплина Бенчрест / BR 50 На 04.06.2016 / Събота / , ще се проведе Любителска Сбирка и Стрелба в Дисциплина Бенчрест / BR 50 / - на стрелбище АРМКОМ / кв.Лозенец /в гр.Стара Загора , по ПРАВИЛНИКА ЗА МАЛОКАЛИБРЕН БЕНЧРЕСТ Начало 9:00 часа. Регламента е три мача...
  14. SAIGAA

    Старозагорската група

    някой за Събота да помогне ?
  15. SAIGAA

    Старозагорската група

    ЩЕ ПОМОЛЯ АКО ИМА ЖЕЛАЕЩИ ЗА МАЛКО ПОМОЩ НА 05.03.2016 / надявам се Любо да е първи от желаещите - хахахаах , че миналия път ме изяде / базикам се но няма да откажа малко помощ наистина Па и ако докарате някой Дрон да заснемем някоя Мишена - НЯМА ДА ИМАТЕ РАВНИ :)
  16. SAIGAA

    Старозагорската група

    http://forum.airguns.bg/index.php?threads/Любителска-Сбирка-и-Стрелба-в-Дисциплина-Бенчрест-br-50.7545/ специално за Любо :)
  17. SAIGAA

    Старозагорската група

    Тачи и аз се радвам че всичко е минало успешно - бързо и безпроблемно възстановяване
  18. SAIGAA

    Старозагорската група

    Тоя гьол смотан - хахахахаха
  19. SAIGAA

    Общи дискусии

    б браво браво - заслужихте си ги медалите , а и бяхте най много от БС - може ли човек да ви каже нЯщу , пушки имате шамарите ви големи няма как да не вземете медалите :) Благодаря на всички взели участие / ако има пропуски от моя страна или от страна на организацията - приемам забележки и...
Нагоре