Резултати от Търсенето

  1. serjy

    Монтанска група

    Благодаря за поканата! ... може да намина, ей го къде е :cheers:
  2. serjy

    Монтанска група

    Здравейте! Искам да питам, някой има ли Валтер CP99 да го видя и по възможност да го пробвам. Консумативите и бирата от мен, разбира се :)
  3. serjy

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Днес прострелях на 10м. седейки на удобен шезлонг с кръстосан крак за упора, една ръка, едно напомпване. Долната мишена е с механичните мерници - тридесетина изстрела, горната с лазерен мерник - 10 изстрела. Пистолетчето все повече ми харесва, а с какви резерви го купих... На мерника намотах...
  4. serjy

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Re: Мултикмпресионен пистолет зораки (Zoraki HP-01) Да, ясно, в режим на сравняване е трябвало да работя! Ето това исках да получа :cheers:
  5. serjy

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Re: Мултикмпресионен пистолет зораки (Zoraki HP-01) Тук се мъча да реша една задача, но нещо не става... Идеята е пистолета да се простреля на 10м с 130м/с т.е. една помпа и с ChairGun получавам такава графика: Сега искам при същата настройка на мерните прибори да направя две, три и четири...
  6. serjy

    СО2 Балончета за многократна употреба.

    Хитро решение, ако има място за по-дълга бутилка. При мен няма да стане, за съжаление.
  7. serjy

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Re: Мултикмпресионен пистолет зораки (Zoraki HP-01) Да, свободата му е напред-назад и така като го гледам, може да се отрази на вертикалното прицелване. Явно трябва да се внимава при зареждане да не се натиска с ръка върху мерника.
  8. serjy

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Re: Мултикмпресионен пистолет зораки (Zoraki HP-01) Правилно, грешката е моя! Мерникът е метален, но задната част при пипане има хлабина, не стои стегнато и мърда. Не ми изглежда да има дефект, по-скоро е конструктивна особеност... При вас как е?
  9. serjy

    Мултикомпресионен пистолет Зораки (Zoraki HP-01)

    Re: Мултикмпресионен пистолет зораки (Zoraki HP-01) Някой сменял ли е мерника на зоракито с някакъв по-стабилен? Това пластмасово изпълнение не е много надеждно, а при зареждане, колкото и да внимавам, все го натискам с ръка, откъдето предполагам ще пострада настройката на мерника.
  10. serjy

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Благодаря! А, има ли вероятност колета да изчезне по трасето и как е най-добре да се прати, по куриерска фирма или по пощите?
  11. serjy

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Я да питам, някой практикувал ли е познат да му купи оръжие от щатите и да го прати по пощата? Ще има ли някакви проблеми с такива пратки?
  12. serjy

    СО2 Балончета за многократна употреба.

    Да, идеята за изцяло нова бутилка пригодена за пълнене, като че ли е най-добра! Отделно, майстора с пожарогасителите ми показва клапанче за високо налягане, което изглежда много солидно, но монтажа му е отвътре и не може да се ползва с тези бутилки. При такава с тапи, може да се сложи такъв...
  13. serjy

    СО2 Балончета за многократна употреба.

    Пушката е Beretta CO2 Cx4 Storm 4.5 mm. Ето и как изглежда когато се зареди бутилка: Залепям топка пластелин на дъното на бутилката и монтирам капака, след това меря колко се е сплескало топчето. Няма как вентил да стърчи повече от 10мм. Иначе вече имам едно кошле с празни бутилки, ще мога...
  14. serjy

    СО2 Балончета за многократна употреба.

    Първо искам да се извиня на carex, че раздух темата в друга посока. Ако администраторите считат за по-удачно, нека я отделят в друга тема. Така, със заварчиците ударих на камък, за сега не намирам кой да ми го завари. Страничният монтаж не е вариант, както се видя, въпреки че се ползва, според...
  15. serjy

    СО2 Балончета за многократна употреба.

    Благодарско!!! Сега отивам да търся климатикаджия дето може да свърши работа. :)
  16. serjy

    СО2 Балончета за многократна употреба.

    Братушка, може ли да споделиш как трябва да се запои с оксижен вентила в гърлото, да знам какво да искам от майстора. Някакъв припой слага ли се?
  17. serjy

    СО2 Балончета за многократна употреба.

    Да, ясно! Мен обаче повече ме притеснява иглата която в крайна сметка се навива. Много "тънко" ми седи като за такива налягания, но щом вече има опит с такива вентили и работят, би трябвало да стане. Когато го сглобя окончателно ще му приложа някакви проби и на температура и ще пиша какви са...
  18. serjy

    СО2 Балончета за многократна употреба.

    Да наистина си прав! Добре, че не намерих 11мм метчик :D Все пак, кое ви се вижда слабост на тази конструкция?
  19. serjy

    СО2 Балончета за многократна употреба.

    Благодяря за съвета! Не го знаех това! Определено ще и направя всякакви проби преди да я вкарам в употреба.
  20. serjy

    СО2 Балончета за многократна употреба.

    Май-малкият външен диаметър е 14,5мм. а вътрешната резба, така както я меря, е 9,5мм. тоест, дебелината на гърлото на бутилката е 2,5мм. някъде... дали е добре, не знам ??? Реших да монтирам вентила отпред, защото опасността от някакъв дефект остава само в момента на свалянето на бутилката от...
Нагоре