Резултати от Търсенето

  1. anibis

    Полуавтомат Крюгерган

    Пускам нова тема на тая пушка, защото те първа ще се дискутира във форума. Смятам да го копирам на 100% тоя дивайс,цялата железария и да го пусна като кит,и по нашите земи. Чакането от 17-18 месеца си заслужаваше,но най сетне пристигна. За железарията мога да кажа че е много добре...
  2. anibis

    Horhe-Jager

    За тая пушка те първа може да се обсъжда във форума. Производител ЗАО КСПЗ Руся. Пушката е доста мощна,заводско е 140дж в 6.35мм.Ако не се лъжа,заводско ПЦП не съм чувал да излиза с такава кинетична енергия,в тоя калибър. В руските форуми пише,че може да се тунингова над 200дж.Пушката е с...
  3. anibis

    Kral Arms

    Комшиите от конкуриращата се фирма KRAL вече и те с ПЦП Доста ми прилича на Еваникс. Имат и булбап вариант http://kralav.com/en/puncher-breaker-w-havali-tufek.html
  4. anibis

    БР ТУРНИР

    Бях се зарекал да не правя повече състезания но... Шило в торба не стои! Бях помолен от колеги,да спретна едно БР състезание във Варна с.Китка Та ако има желаещи, освен пазарджишката група нека да ми пишат на ЛС за да ги запиша. Трябва да се съберем около 6-7човека в клас,за да стане интересно...
  5. anibis

    Theoben SLR 98

    Запалих се и аз много на пружинна пневматика. На Балкантрейд Любо ми даде да пострелям с неговия АА ТН200 Повече ми харесва/на външен вид/ Air Arms-Pro Sport,и се загледах за клипчета в тубата за да разбера по обстойно за тоя модел пружинна пневматика. Но попаднах на бъдещата ми пушка! Theoben...
  6. anibis

    Бенчрест 08-09. 11.2014

    Здравейте колеги! Пускам едно състезание,за да закрием годината. Състезанието ще се проведе на Белослав,както миналата година. Ще се стреля на 25м 16дж и неограничения клас. Стрелбата ще се проведе от маса,със задна и предна упора,двуногите ще са разрешени. Ще се стрелят х-2 мишени,но ако остане...
  7. anibis

    Бенчрест турнир 12,13-07-2014г Варна

    Обявявам състезанието малко по-рано, заради всички колеги които искат да участват! Все пак ще е средата на лятото,и могат да си направят планове за почивката. Състезанието ще се проведе на открито,до 16дж.25м Фак-а 25м. Правилата всеки ги знае,ще се стреля от рест,предна задна упора,двуногите ще...
  8. anibis

    Бенчрест турнир 01.12.2013г Варна

    Бенчрест турнир 01.12.2013г Варна Мястото е Белослав закритото ни стрелбище,ще има два класа до 16дж и над 16дж ще се стреля на 25м и на 50м GPS данни за местонахождението на стрелбището ни в Белослав. https://maps.google.bg/maps?client=fire ... CCwQ8gEwAA
Нагоре