Резултати от Търсенето

  1. YzF

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Вече правят и големи калибри в 7.62 и 9мм , но май още ги няма в БГ
  2. YzF

    Самоделни муниции .177 .22 .25 9 мм .45 .50

    Здравейте , според мене най добре ще е да се обединим ако има мераклии и да си поръчаме от някъде клещи с формички за отливане на проектили :)
  3. YzF

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    A честито имаме си пак нови тояги от хасан :cheers: ма нещо цените им започнаха да не ме радват :( дано за сметка на това поне качеството да вдигнат :) http://arms.bg/product/3293/vazdushna-pushka-hatsan-galatian-ii-6-35-mm.html
  4. YzF

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    Здравейте , Ето го и моя красавец kareer ultra 707 9mm .
  5. YzF

    Career III 707 Carbine

    Днес ходих да пострелям с кариера по мишени и нещо ме разочарова. На 35м с eunjin 77гр. направих групи от 20,25см. нямаше изстрел с изстрел всеки път си стреляше на различно место. Някой може ли да каже на какво се дължи това . Кариера е подобен на суматра с 2та резервоара и регулатора на...
  6. YzF

    Career III 707 Carbine

    И на метан ще мина , но искам ако е възможно и на въздух да ги засилвам малко повече .
  7. YzF

    Career III 707 Carbine

    Колега стрелях с пушката пробивноста е с 6,7мм по голяма от на БТ то 5.5 малее ми се и затова искам да я мръдна малко нагоре :)
  8. YzF

    Career III 707 Carbine

    Здравейте колеги . Искам да ви се похваля с новата си придобивка Кариер ултра 707 9мм :yahoo:. И да ви попитам по знаещите как мога да му увелича скоростта . От колегата които го купих каза, че е замервал скорости 237м/с (на пълна мощност) с 77граина на eunjin което ми се вижда мъничко .По...
  9. YzF

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Колегата преаториан ако беше споделил това мнение за вилката оште в сабота колко ли штях да сам осмихнат сега :) :) :)..В събота аз съшто правих малко профилактика на пушлето и преди да почна да го зглобявам сигорно 1ч. и се чудих на тази вилка да я махна ли да не я ли махна и в краина сметка...
  10. YzF

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    А ако успея да пора4ам пушката знаете ли какви приблизително ште са разходите по доставката до БГ да не излезнат приблизително на цената на пушката(500,600лв),4е то няма да си заслужава тогава
  11. YzF

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    Това не са ли цените на пушките в саита или се заблуждавам ..
  12. YzF

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    здравеите колеги:Харесах си една пушка(биг бире) от един саит , но нямам ни наи малка представа има ли вазможност да се пора4а онлаин от този саит до БГ.Та бих искал колеги с по голям опит да споделят мение по този вапрос и дали някои е срештал този модел някаде и има ли някакво инфо за...
  13. YzF

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    А какав ти е хасана бТ 65 ?
  14. YzF

    Бензин в кръвта или всичко за хората на мотори.

    При нас има една хонда 929 вав прили4но састояние 2000г. Мом4ето било не6то на зор и за туи я продавал..
  15. YzF

    EVANIX - Hunting Master AR6, Blizzard, Venom-S10 и т.н.

    Re: EVANIX - Hunting Master AR4 / AR6 , Blizzard - Side lever, Venom-S10 Аз сашто имах ар6 , но за около 1 месец и се разделих с нея. При стрелба на 20м даваше група от 4,5см ,а и нее 4ак толко мо6тна колкото я хвалят по магазините. Според мене не струва тези 1500 лв
  16. YzF

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Мотито Бт отватре няма никакви доработки, а пак сас 1 гр са4ма тре6ти кат гаубица и то през СМ :o Жалко 4е няма каде да го замеря да видим какжо 6те покаже.
  17. YzF

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Трудно ли се стига до премахване на кобилицата и при премахване какво се получава...
  18. YzF

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    здравейте : от 2,3 месеца чета форума, но до сега не ми се беше налагало да пиша , но ето че и това ввреме дойде.. Купих си BT65 хубава пушка , но нещо не ми харесва колко трудно се зарежда назад . Та искам да попитам някои които има такава всичките ли са така или мойта нещо се е багнала :)
Нагоре