Резултати от Търсенето

  1. iasho

    Национална Среща яз. Копринка 9,10,11. Окт. 2015

    Как да ти повярваме, след като никой не качва снимки:) Явно е било толкова хубаво, че забравихте да снимате :lol:
  2. iasho

    Русенска група - DANUBE POWER

    Не знам какво ще поливате и с какво ще го поливате, ама и аз ще мина, за да не се мина :P :D
  3. iasho

    Русенска група - DANUBE POWER

    За много години на всички.Желая ви здраве, щастие и късмет.
  4. iasho

    Русенска група - DANUBE POWER

    Това са твоите хора :ЕЛИНА-ЕООД ул.Мостова 11 тел. 082 83 23 37 или директно 0896 89 34 54 Влади
  5. iasho

    Русенска група - DANUBE POWER

    За утре някой на поляната и към колко часа, че много жега бре
  6. iasho

    ХФТ-РУСЕ,29-30 април 2012г.

    Искам да изразя специални благодарности на организаторите на това мероприятие (хфт). Искрено се радвам, че се запознах с толкова хубави и приятни хора. Изживяването беше страхотно. Както надпреварата на поляната, така и дисциплината на маса ;D . И на двете места конкуренцията ми беше на ниво...
  7. iasho

    Русенска група - DANUBE POWER

    Павка, близо е до вас - на ул.Рила N:46 между Борисова и Видин, там се намира, отдоло под кооперацията (даже работят денонощно ) :cheers:
  8. iasho

    Русенска група - DANUBE POWER

    Абе аз имам, ама нещо ми бяга напоследък от полезрението, та ако я намеря ще я взема на поляната днес като идвам. Ще дойда след 13:30 часа
  9. iasho

    Русенска група - DANUBE POWER

    Айде честит рожден ден на Дидко, и от мен.Много здраве, щастие, стрелби, и все такива веселби. ;D Айде :cheers: :cheers:
  10. iasho

    Русенска група - DANUBE POWER

    Споко бре момко, аз ако имам зор ще те потърся по спешност :P (ще ти се обадя тези дни да се видим)
Нагоре