Резултати от Търсенето

  1. ORHi

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Има за 630/631 , схемата по-горе е на 618 .
  2. ORHi

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Оживя ли това Гамо? Какво стана с маншета?
  3. ORHi

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Имам такъв маншет. Със сигурност е за Гамо и е оригинален Гамовски. С моя любителски шублер излиза диам. 29,2мм. Всъщност качвам снимки-прецени си. Бях го взел по грешка с други маншети. Струваше 15лв. Ако ти върши работа прати адрес, утре пътува по Еконт към теб.
  4. ORHi

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    И 182мм. ми върши работа. Ще се обадя утре.
  5. ORHi

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Какъв е диаметъра на тази къса пружина? Ако е 17мм. и ти е излишна, бих я купил за моята Славия 618. Или сподели от къде мога да си купя такава. Може да ми пишеш и на ЛС.
  6. ORHi

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Не съм вмъквал грам злоба във въпроса, съжалявам ако така е изглеждал. Знам, че се въртят такива чарколяци при тебе и ако случайно нещо ти попадне звънкай или пиши. Хатсана още тогава го дадох на един приятел и си стреля перфектно с една оптика Еденберг 4х32, скъсих магнум пружината и даже държи...
  7. ORHi

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Станимире, а случайно да ти се намира цилиндър за 125 с обикн. спусък, да сменя оня спукания дето ми даде?
  8. ORHi

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Бат Янко нИ мЪ Фкарвай в интригата... :) Не че ми беше само полезен, ами много ми помогна и благодарение на теб Нориката и до днес функционира безотказно, вярно и точно, и едва ли ще се скапе това, което е минало през твоите ръце! :cheers: Харесах поста заради последното изречение за спусъците...
  9. ORHi

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Така съм съгласен. По едно време си мислех да се обадя на тези момчета, дето им слагах вортекси, да ми донесат пушките, за да им махна шайбите... по твоите думи излизаше, че няма да зареждат заради тях, пък те си работят нормално и до днес. За уточнение искам да споделя, че не съм майстор, не...
  10. ORHi

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Един шоп разхождал сина си в зоопарка. Като стигнали до жирафа, спрял и рекъл на малкия: "Гледай ся тате, те такова животно нема." Щом си рекъл, че не съм виждал вортекс, значи не съм. Нищо не мисля да казвам или да се обосновавам.
  11. ORHi

    Пистолетите на Feinwerkbau

    Благодаря колега, но вчера си продадох пистолетчето. Новия собственик е от Пловдив и ако иска, нека се обърне към теб.
  12. ORHi

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Виж някой стругар да ти я направи по вътр. размер на буталото, само да не е мн. лабаво, че няма смисъл тогава. Между нея и буталото може да сложиш пластмасова шайба/подложка с дебелина ок. 3-4мм. , за да не дрънчи при изстрел. И аз мислех, че е в комплекта, но уви, та си я поръчах на стругар.
  13. ORHi

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Няма нищо за напасване. Поръчай си само нова задна тапа за ГП и "паричката" за центроване на стержена вътре в буталото. Средно технически грамотен чиляк може да я постави без проблем. Сложих две такива оригинални Вортекс, на Хатсан 95. Едната е на две години и е прекарала поне 3000-3500 чашки и...
  14. ORHi

    Пистолетите на Feinwerkbau

    Не съм поръчвал отвънка и сигурно няма да се хвана да поръчвам. Тайничко се надявах някой тукашен колега да има в скрити в един стар сандък такова уплътнение или някой да може да изработи поне. Иначе ако се поръчва бих се кооперирал като ще включа и маншет, демпферче, сегмент и една стандартна...
  15. ORHi

    Пистолетите на Feinwerkbau

    Здравейте. Може ли някой да помогне да си намеря конусовидното уплътнение за цилиндъра към цевта на Фани мод.80. Засега само то ми трябва, но може да купя и други нещица за пистолетчето. Не съм поръчвал от чужбина досега и не ми се занимава, ако някой има или може да се изработи -моля да пише...
  16. ORHi

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    При Петко има останала една кутия JSB test . Вместо да се набутваш всеки път по цяла кутия, вземай ги и си намери подходящите чашки. А топчетата може да си ги стреляш без притеснение за цевта. Само дето, както и колегите отбелязаха, трябват големи и близки мишени...
  17. ORHi

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Няма ли още някой балък да го прекараш с нещо счупено за още 50-60лв. и да си купиш мечтаната оптика? Да ги дадеш дано за свещи тези твои 130-150лв!!!
  18. ORHi

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Не се развива комплект! Стъклото и маното са две отделни неща. Добре, че Dominus ми каза да бръкна отзад през г... на помпата и да намеря глупавите шестограми. :cheers: Иначе манометъра се развива, не че не се развива, НО опира в стъклото отгоре, което го подпира здраво и му еба_а мамата на...
  19. ORHi

    ПОМПИ, БУТИЛКИ, КОНЕКТОРИ, МАРКУЧИ, РЕЗЕРВОАРИ, КОМПРЕСОРИ, МАНОМЕТРИ - как, откъде и всичко за високо налягане.

    Нямам гайка по периферията на стъклото. Плътно набито е в корпуса, като не се вижда резба и от вътре, за да се завърти поне стъклото и да се извади. Май наистина с нещо остро ще се опитам да го извадя..., но ми се струва, че може и да го счупя :confused: Какви ще са последствията ако счупя...
Нагоре