Резултати от Търсенето

  1. kiborga

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Здравейте колеги, от скоро съм и аз в клуба на FX феновете със въпросната пушка FX IMPACT M3 30cal. Имам един въпрос към колегите: искам да поръчам 700cc на 300 бар карбонова бутилка, цевта ми е 70 см, притеснява ме дали няма бутилката да е дълга и да опре в модера. Моля, ако някой я е правил...
  2. kiborga

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    Пиледрайвъра не отскача ли много при изтрел и не губи ли точност .... ? За тез джаули доста подскоци трябва да прави ...
  3. kiborga

    Online поръчки на пневматично оръжие и аксесоари от страната и чужбина.

    Колеги има ли вариянт да се вкара от някаде лотър валтер цев 35 кал. 9мм. Полигонал за предпочитане на нормална цена благодаря предварително!
  4. kiborga

    Walther / Umarex

    Може и да стане но мисля че ще трябва да развиеш задната страна и да го навиеш на ротекса. Нищо лично колеги но валтера не е за всеки да го пипа това е много сложно направена пушка . Измислена е максимално да затрудни собственика к да я засили ... много тънки моменти има настройката !
  5. kiborga

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Моя булпап в момента е 2.2 jsb скорост 260 м.с. много точен достатачно джанки си вади от това повече не искам но 2.2 лети прекрасно с 260 м.с. но все пак зависи и от цевта поздрави
  6. kiborga

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    аз бих я намалил малко на твое място на 260 м.с. хем платото ще се изправи хем и повечко изтрели ще имаш ..
  7. kiborga

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    Ако излезе ново ще разберем :cheers:
  8. kiborga

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    И на втора степен За сега приключвам с реклуса докато не излезе по тежко jsb от 5.25 в 9 мм. !!!
  9. kiborga

    Walther / Umarex

    Неска настройх валтера на правоток на 50 джанки на въздух. Има вече направена настройка за реголиране на натега на пружината на ударника. На макс натегнат ударник даде 15 изтрела от 332 м.с. до 309 м.с. с jsb 1.175-5.52 на метан не съм пробвал незнам как ще бъде.... После оставих тази настрока...
  10. kiborga

    Недоволни или измамени

    Аз казах, както са били нещата при мен,и че Анди решил да си ги изопачи по неговия си начин ,това говори още по зле за самия него.Това за мен лично е човек без грам и капка съвест,много колеги от форума който са знайни и хора с възпитание и тях ги оправи набързо, ама нормално трябва да се...
  11. kiborga

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    Аз, стрелям на въздух тази скорост 264м.с. с куршума 6.84 и правя 7 изтрела от 259.5 до 249.3 .Както са на снимките горе, ако с тая настройка я мина на метан ,не ми се мисли силата каква ще е... Сега ,като взема JSB 5.25 ще го замеря и него със същтите настройки, би трябвало да е от порядъка на...
  12. kiborga

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    Пускам нескашния тунинг на реклуса ми и последен. Изтрелите са на втора степен с куршум 6.84 гр. Но на мишена не са добре тези куршуми ... пушката е на въздух и така ще си устане. Въпросния куршум
  13. kiborga

    Недоволни или измамени

    Вече е много почернено името му и едва ли ще си позволи лукса да прецаква други хора,напротив ще направи обратното за да има защитници (то е ясно )... А съм обеден, че има и прецакани колеги във форума без да са разбрали дори :)
  14. kiborga

    Недоволни или измамени

    Аз мисля ,че форума е за да си помагаме един на друг ,да си уговаряме мероприятия и само хубави неща да се случват, а не такива жалки подобия ....
  15. kiborga

    Недоволни или измамени

    И аз ,да допълня на Оги писането за модератора.Взех реклуса от него ,Анди му беше обещал да го направи ,обаче явно реши че, като пушката си е сменила собственика ще трябва пари да изкара и се опита да ми говори за пари и аз му казах:"Оги каза че,трябва да си го оправиш модера без пари ,обещал си...
  16. kiborga

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    Неска направих последна настройка на Реклуса на метан. 3 градуса измерена външна температура. 5 изтрела с 6.84гр. Проектил. Скорости на проектила 271,269,269,264,261 сега остава на мишена да ги видя как ще групират...
  17. kiborga

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    И моя RECLUS 357 го засилвам до сега постигнати джаули 235 с проектил 6.8 гр. На въздух сега минава на метан и предстоят нови тестове ...
  18. kiborga

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Яка прожина ок но остави удърника 1,2 мм. Да хлопа но започни от клапана там ти е играта главно както колегата по горе е писал оправи първо въздушните потоци "не е лесно и много игра и стрелба се иска" мн.мн.нерви ... Ако нямаш нерви и време продавай асана и скачай на нещо по класно и по малко...
  19. kiborga

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Неможеш но е факт моя асан беше така настроен и мисля че още един имаше ако не се лъж на миро от варна и той имаше същите дани главно играта ти е с клапана и след това на ударника .... ;) поздрави
  20. kiborga

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Аз моя хатсан го бех настроил на 293 м.с. с 1.17 и правеше 42,43 изтрела но много игра имаше докато го постигна това и така го продадох на "метан"
Нагоре