Резултати от Търсенето

  1. hyankov

    Клубове по спортна стрелба / стрелбища

    В тази част по пътя обикновено има безлюдни местенца. Особено там до паркинга, който е до някаква висока бетонна грозотия (едно време май е било табло).
  2. hyankov

    Хапване, пийване, кой какво обича и как го прави

    Малей, пък аз днес изрязах мазнината до колкото мога че ми беше гузно да ям толкова калорично ;D
  3. hyankov

    Хапване, пийване, кой какво обича и как го прави

    Това го забелязах скоро. Джолан с кост - ВКУСОТИЯ, обезкостен джолан - никакъв вкус. Защо, много се чудя.
  4. hyankov

    Хапване, пийване, кой какво обича и как го прави

    Браво за сушито, ние ориза не можахме да го докараме така когато се пробвахме. Другото което забелязах е че да си направиш суши вкъщи излиза по-скъпо от това да си го поръчаш :D
  5. hyankov

    Хапване, пийване, кой какво обича и как го прави

    бел.ред.: това са 1400ккал, не препоръчвам да го изядете с една порция кюфтета ;D
  6. hyankov

    Хапване, пийване, кой какво обича и как го прави

    Опитвам се да следвам съвета за разделянето на огъня от жарта: Резултат:
  7. hyankov

    Хапване, пийване, кой какво обича и как го прави

    Благодаря колеги. Чат-пат се справям, поне не сме останали гладни до сега :) Пържоли още не смея да пека, за сега тънка наденица, нещо като суджук, картофи и зеленчуци ;D Оказа се обаче че от борови кончета (а тук няма нищо друго) не ставала жар. Поне така ми обясни един съсед по бунгало и ми...
  8. hyankov

    Хапване, пийване, кой какво обича и как го прави

    Момчета имам нужда от акъл. Утре заминавам на планина, накупили сме сурови гъби, чушки, картофи, наденички, суджук и т.н. суровини за скара. Проблема е че до сега винаги съм бил консуматор, а не майстор. Колкото и тъпо да звучи, някой би ли обяснил в общи линии стъпка по стъпка как се прави...
  9. hyankov

    Велико Търновска група

    Аз знам за 2 магазина: 1) Срещу КАТ, в жилищния комплекс Съни или както се казваше 2) До Стадиона, по улицата между входа му и Ловното
  10. hyankov

    ChairGun3 Pro - Софтуер за изчисляване на траектория

    Не е в store-а. http://www.hawkeoptics.com/chairgun.html#.UcwKkpzmxO8 http://www.hawkeoptics.com/android/chairgun/ChairGun101.apk
  11. hyankov

    Кой каква музика харесва?

    http://grooveshark.com/s/Beast+Radio+Edit/58ggNT
  12. hyankov

    Софийската група

    Нали знаете че тази Събота е работна ;D
  13. hyankov

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Колега, намирам такива кутийки само RAID за хлебарки. Като това на снимката ти няма нито на Карфур нито на Хит. Сещаш ли се от какъв магазин точно си го взел? Поздрави
  14. hyankov

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Жив и здрав да си, че жената тука се побърка как щяла да ги премахне. Знаеш ли марката точно на това чудо? Аз съм виждал такова за мравки. Специално за гъгрици ли е или е универсално? Поздрави.
  15. hyankov

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Колеги, в кухненския ни шкаф има нашествие от едни миниатурни, черни буболечки. Твърди са, приличат на топченце. Раждат малки буболечки, които изглеждат просто като кафява точка но щъкат насам натам. Не изглежда да ги привлича сладкото, а май най-вече брашното. Някой знае ли какво е това чудо...
  16. hyankov

    Велико Търновска група

    Търновски колеги, Сряда следобяд и Четвъртък някой има ли планове за стрелба, евентуално да се присламча? Ако не, ще пострелям соло, някъде около полигона над Беляковец. :cheers:
  17. hyankov

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    дай пълномощно на някой в съответния град и няма да ти се налага да се разкарваш ти :D
  18. hyankov

    Палатки и къмпинг

    Момчета, и да си извадите кърлежа сами (но не и по този начин, моля ви), не забравяйте че трябва да се ваксинирате :strecher:
  19. hyankov

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Само че не е точно така, или по-скоро това не е изчерпателно. Прав си, само че специално за София се говори за територията на цялата община, а не просто 'населено място' (т.е. квартал или още по-лошо, 'град'). източник Според мен въпроса тук е как се интерпретира 'и' в текста отгоре. Според мен...
  20. hyankov

    Въздушни Пистолети

    След 3тата сесия стрелба, при която смазвах както върха на балона така и последното топче - съскането спря! Смазката може би уплътни нещо. И може би така ми се струва, но началната скорост се вдигна...
Нагоре