Резултати от Търсенето

  1. Gadnqra

    Hatsan Factor Sniper L

    Здравейте, приятели. Тази пушка е по-различна, от досега познатите ни модели, на марката Hatsan и затова реших, да я представя в отделна тема. От завода, пушката идва с някои кусури и детайли за оправяне, но това си е традиция за марката. Все пак проблемите не са сериозни и се отстраняват...
  2. Gadnqra

    Маси за стрелба.

    Предлагам тук да споделяме инфо и всичко свързано, с масите за стрелба.
  3. Gadnqra

    Бинокли и зрителни тръби.

    Ако никой няма нищо против, предлагам тук да систематизираме информацията за биноклите и зрителните тръби.
  4. Gadnqra

    Машини и инструменти.

    Според мен, време е и в нашия форум, да има такава тема. Тук има много, технически грамотни колеги, чийто опит и знания, ще бъдат полезни за всички. Предлагам тук да обменяме информация, за различни машини и инструменти, свързани с хобито, а и не само - стругове, пробивни машини, шмиргели и др...
  5. Gadnqra

    Пистолет Reximex RP - 5,5 и 4,5

    Време му е, според мен, вече и този симпатяга, да си има собствена тема. Пистолетчето ми беше изпратено, от колегата DGman, за оптимизиране, тунинг и леко засилване. Направи ми много добро впечатление - изпипано и красиво оръжие, което има и потенциал за пипане. Естествено, не е възможно...
  6. Gadnqra

    Въздушен револвер Umarex Walther T4E HDR 50

    Здравейте, колеги. Тези дни и аз имах допир до въпросната "играчка" - HDR 50. Изпълнението е на добро ниво - части, елементи, детайли, сглобка, материали - нямам нито една забележка. Като за Со2 играчка, работи перфектно. Револверът ми беше даден от колега за повишаване на мощността, като...
  7. Gadnqra

    Evanix Rex-FA - Корейският тигър

    Здрасти, колеги. Мисля, че тази пушка трябва да има отделна тема, от останалите Еваникси, заради мощността, по-големите калибри, а и заради по-различното устройство. Нова, от кутията, пушката нямаше никакво плато, нито един изстрел не беше еднакъв с предишния и след 8-я изстрел изпускаше...
  8. Gadnqra

    Hatsan Piledriver - 45 и 50 кал.

    Здравейте, колеги. Според мен е добре, за тази могъща и страховита пушка да има отделна тема. Тунинг на Hatsan Piledriver 50 кал.: Разширен отвор на клапанното тяло, разширен трансферпорт - 10,5 мм, ударникът е полиран, променен е ходът на газовото бутало на ударника - изнесено е 6 мм назад...
  9. Gadnqra

    Фейсбук група ВЪЗДУШНИ ПУШКИ

    Здравейте, колеги, приятели и любители на въздушното оръжие. Заповядайте във групата ни във Фейсбук - ВЪЗДУШНИ ПУШКИ. Групата е създадена, с цел да популяризира форума за въздушно оръжие и за взаимопомощ и обмен на информация между колегите и любителите на ВО. Членовете вече са над 3600. Всички...
  10. Gadnqra

    Benjamin Bulldog 357

    Benjamin Bulldog - cal. 357. Пушката наистина е страхотна. Базата за тунинг е огромна. Удобна е, железарията и карантиите са на много добро ниво, има и някои много добри решения, като кухия дотиквач например. Конструкцията е солидна. Не ми харесва пластмасовият приклад, който е от 2 части и...
  11. Gadnqra

    Оптики за пистолети

    Здравейте, колеги. Предлагам тук да систематизираме и отделим информацията за пистолетните оптики. Като за начало, всеки може да сподели, какви оптики е ползвал/ползва на пистолет, от кои е доволен или недоволен и т.н.
  12. Gadnqra

    Бързомерци-модели и използването им

    Предлагам тук да съберем информацията за различните видове бързомерци и как правилно да се използват. От известно време ги оглеждам и са ми интересни някои неща, свързани с тях. Днес например погледнах през няколко различни модела и ми направи впечатление, че никой не можа да направи правилна...
  13. Gadnqra

    Пружинен пистолет Hatsan mod. 25 Supercharger

    Колеги споделете мнения и опит, относно този пружинен пистолет на Хатсан. Мисля, че заслужава внимание.
  14. Gadnqra

    СПУСЪЦИ НА ВЪЗД. ПУШКИ - Видове, модели, разглобяване

    Още едно предложение за тема. Ако модераторите одобрят, предлагам тук да споделяме всичко свързано със спусъците на възд. пушки и пистолети-пружинни и пцп. Видове, модели, разглобяване, тунинг, подръжка и т.н.
  15. Gadnqra

    Въздушни пушки Magtech Air Rifles - Brazilia

    Пускам темата, защото ги има вече и в България. Пушките са много нови и предполагам, че няма никакви отзиви. Днес подържах една и ми хареса. На външен вид също стават. Доколкото разбрах са с газова пружина. В книжката с инструкциите за модел АР 1000 - 5.5 мм я дават 46 джаула, което малко не ми...
  16. Gadnqra

    Спестяване на електроенергия - трикове, похвати, присп

    Тук можем да споделяме опит, впечатления и всичко по темата.
Нагоре