Резултати от Търсенето

  1. terzosub

    Приклади - изработка и поддръжка

    Моля за връзка с майстор на приклади.Искам да ми се направи дървен приклад на пцп.Ако някой колега прави или знае човек който изработва нека сподели.
  2. terzosub

    Artemis PR900W gen.2

    Колега от къде си я закупи.Аз търся 5.5 ако може малко инфо.
  3. terzosub

    Artemis PR900W gen.2

    Проверено ли е на всякъде дали няма налични.След празниците ще звъня на всякъде.Дано има нещо останало или има нови доставки.
  4. terzosub

    Artemis PR900W gen.2

    Здравейте!Не можах да намеря тема за горе посочената пушка.Та въпроса ми е заслужава ли си парите.Знам ,че немога да очаквакой знае какво за пушка с такъв бюджет.Но моля ако има колеги с този модел да споделят мнение.Или някой който е запознат с пушката.Благодаря Ви предварително.
  5. terzosub

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Какви проектили ще ми препоръчате за ат-то иска ми се да по стрелям с нещо по тежко.
  6. terzosub

    Варненска група - SEA WOLVES

    Здравейте ! Не съм от Варна но разбрах,че във Варна имало човек който може да ми направи зарядна станция да си я ползвам за АТ-44 искам да стрелям на метан.Ще съм Ви много благодарен ако някой сподели нещо.Или ми даде тел. на човека да се свържа с него.За връзка с мен на лс или тел.0878 353039...
  7. terzosub

    ВАМ - 21 , ВАМ - 30

    Благодаря ти колега! Получи се много плътно и стабилно затваряне на лоста но врътките бяха малко повече от полувин оборот. Имам да черпя.
  8. terzosub

    ВАМ - 21 , ВАМ - 30

    Здравейте колеги! Някой може ли да ми каже как да отстраня проблема със зарждащия лост на BAM-30.Мисълта ми е какво може да се направи за да може лостчето да не се отваря когато се повдига пушката.Знам че някъде беше писано как се отстранява този проблем но не можах да го открия.Моля за помощ.
  9. terzosub

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Колега пратиха ми ги тези чашки с пушката когато я купих и мога да твърдя,че в България няма чашки с такова качество а съм изстрелял доста чашки от различните марки.Наистина са малко скъпички но разликата в точноста е огромна.Та затова попитах дали може да се намерят у нас,иначе да се поръчват...
  10. terzosub

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Здравейте колеги! Някой може ли да ми каже дали в БГ може да намеря от тази марка чашки.http://www.schiesssport-buinger.de/shooting/Qiang-Yuan-pellets-Olympic искам да си ги купя но не ги намирам никъде.Днес ми остана време и пострелях с ижа-60 стрелях с около 10 вида чашки но от тези останах...
  11. terzosub

    Снимки на вашите пушки

    Ето го и новото ми попълнение.terzosub.snimka.bg/fishing/sezon-2009.419235.32417250][/URL]terzosub.snimka.bg/fishing/sezon-2009.419235.32417251][/URL]
  12. terzosub

    КРОСМАН пушки и пистолети

    Crosman 2260, QB-78 и QB-79 CO2. Здравейте колеги!Интерисувам се от тези модели пушки.За кросмана знам че преди време се продаваше в България но сега не мога да го открия никъде изрових почти всички интернет магазини но ми казват че го нямат наличен.А за QB-та изобщо не знам някоя фирма да ли...
  13. terzosub

    Бургаска група

    Здравейте колеги! Аз съм от Равда и нямам достатъчно време а и не знам повечето магазинчета за оръжие,та молбата към вас ми е ако някой е виждал или знае в някое магазинче в Бургас да има останал Crosman 2260 5.5 СО2 да ми напише на лс тук в темата или на тел.0878 353039,или ако някой от вас...
  14. terzosub

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Колега проблема от произвеждане на истрел ти идва от това,че това г образно телче ти е поставено най вероятно в края на долния детайл над палеца а не в самия улей.Разглдай добре снимките на колегата и ще видиш улея в който трябва да стой телчето.Дано съм ти бил полезвн и се окаже че е това проблема.
  15. terzosub

    Пловдивска група

    Здравейте колеги!Имам един един въпрос към вас.Разбрах,че колега от Пловдив се занимава с отварянето и подсилване на оптики и пълнене с газ.Моля ако някой има някъква информация да сподели.Благодаря ви предварително.
  16. terzosub

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Някой знае ли от къде мога да намеря и да закупя стоманеното телче което държи двата елемента на спусъка на В 3-3.При мен и в двата спусъка са счупени.Моля помагайте.
  17. terzosub

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Моля ако някой колега има снимки на подредбата на спусък на в 3-1 да помага че днес ми дадоха две такива пушки с исипани спусаци и искам от двете да спретна една но се затруднявам със спусъка. :wall:
  18. terzosub

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Моля дайте мнение за тази марка оптики.Днес разглеждах една такава оптика и много ми хареса но имам и нужда от по компетентно мнение от моето,спрял съм се на 3-9x32 и 3-9x40.Моля помагайте.
  19. terzosub

    COMETA - хубавите испанки.

    Това е моята бивша пушка и смея да твърдя,че всичко което бях написал в обявата за продаване е вярно.Никъде не съм писал че пушката е на 200 истрела писах че е на 5-600 и е подържана перфекно.Скоростите също съм ги обявил и не съм казал че са 240 или 250м.с. обявил съм реалните скородти на тази...
Нагоре