Резултати от Търсенето

  1. hunter57

    Недоволни или измамени

    Искам да споделя за некоректен колега от ВАРНА , който ми продаде нещо което не работи ника му е anibis , казва се Миро питайте ме ще ви обясня, понеже съм новак и реши че може да ми продава боклуци
  2. hunter57

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Аз съм пълен новобранец на компрес.пневматика и от скоро имам АТ-44 лонг версия и от 180 до 160 атм. направих 10 изстрела със 300-305 м/сек с 1,175 гр. жсб като преди това май бях пуснал още една две чашки
  3. hunter57

    Моят автомобил.

    На вниманието ви новата автомивка
  4. hunter57

    За жените и пушките...

    Който не стреля по мишени ходи на лов ;D ;D ;D
  5. hunter57

    За жените и пушките...

    Хайде нещо от щатите
  6. hunter57

    РИБОЛОВ - МОЯТА Е ПО-ГОЛЯМА...

    Тез блесни за какви шарани са????
  7. hunter57

    За жените и пушките...

    Ето я и Лара Крофт
  8. hunter57

    За жените и пушките...

    :-* опа маце
  9. hunter57

    За жените и пушките...

    Пазете се :rambo:
  10. hunter57

    Online оръжеен магазин arms-bg.com

    Това се казва "карък" В събота идвах да си купя чашки Баракуда и като видях ламарините на М.Луиза се върнах без да помисля че сте се върнали на стария адрес , колата ми преди това беше паркирана на Пиротска Де да съм знаел :wall:
  11. hunter57

    За жените и пушките...

    Рожбата не е кой знае какво ама джепането явно не е шега
  12. hunter57

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    Не знам от къде си купувате чашки Гамо ама при мен няма стружки и деформации
  13. hunter57

    За жените и пушките...

    забравихте ген. Нонка Матова - олимпийска и световна шампион
  14. hunter57

    Пращане на пушка с куриер

    Re:пращане на пушка с куриер Извинявай колега, не знаех, че форума си е лично твой и нямам право на мнение без да съм те питал Колегата е абсолютно прав, аз отдавна щях да го напиша, ама нали съм добродушен....... >:D
  15. hunter57

    Пращане на пушка с куриер

    Re:пращане на пушка с куриер Колега не пиша колкото да напиша нещо По Коледа платих една пушка в магазин и Еконт 6 /ШЕСТ/ дни не намериха време и възможност да ми я доставят и продавача се принуди да се бръкне 10 лева за бърз градски куриер понеже му поговорих доста грубо, а това е за рамките...
  16. hunter57

    Пращане на пушка с куриер

    Re:пращане на пушка с куриер Абе що се мъчите Спиди приема всичко и са по бързи - поне от Еконт На мен от Ямбол до София на ИКОНОМИЧНА тарифа ми пристигат пратките за 24 часа Става дума за поръчки от магазин http://www.pushka.eu/index.htm
  17. hunter57

    Фотоапарати и мобилни телефони

    Спомням си веднъж Левон Хампарцумян беше гост на някакъв сутрешен блок, та скромнечеше пред водещата , че неговите фотоапарати не били така скъпи като ловните пушки на "някои хора", а стрували само по 3-4000 лева парчето ;D ;D ;D ;D ;D
  18. hunter57

    Фотоапарати и мобилни телефони

    Леле това е върха Имах го ама отшумя Чудя се как с една фотография от ученическите ми години се съживи темата и навя яко носталгия и противоречиви възгледи Все пак адски се радвам
  19. hunter57

    Фотоапарати и мобилни телефони

    Няма да е зле младежите надали знаят доста неща а ако ги попитам например какво е корекс-доза ще се зверят ;D
  20. hunter57

    Фотоапарати и мобилни телефони

    Това всъщност е руското копие сега му викаме реплика на Любител и се казва Старт Търсех си снимка с един друг апарат който блатушките са кръстили ФЕД не знам дали е майтап но казваха че значело Феликс Едмундович Дзержински но не намерих снимка В началото на 70-те в ОТМТ - Сталин му викахме...
Нагоре