Резултати от Търсенето

  1. klmn

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Офтопик,не знам за ква проникваща сила иде реч,ама вчера супер се изнервих на една врана ли е,гарга ли с размер на кокошка която само ми прелита над кучето и го клъвна даже,а вчера взе да ми прелита и около главата,това в градинката при нас, Та се нервирах,взех си едно пищаче,имам Гамо П-23,дето...
  2. klmn

    Кой каква музика харесва?

    Я да те почерпя ,че сме набори с един кавър на бръмбарите - [url=http://www.youtube.com/watch?v=60Lx1dnIeFo#]Whit A Little Help From My Friends (subtitulado español ingles) Joe Cocker Woodstock.]
  3. klmn

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    От такива простотии на джурналята утре милиционерите ще решат,че требе разрешително за брадва или кирка да си вземем от пазара,дали не причиняват по-големи поражания при пиянски селски свади от въздухарка 4,5.. :crazy: Всеки носи отговорност за действията си,оръжието не стреля само,а пък некои...
  4. klmn

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Колега,не знам ква подлога джорналя е тоя,който го е писал,но - 1 Пише се "доброволно",а не дАброволно 2 За такива "оръжия" не се иска разрешително,това не е огнестрелно. 3 Абе,може и да си пуснал някакъв майтап,ами линка ми се стори към вестник,дето има идиоти да го четат. ;D
  5. klmn

    SUMATRA by Eun Jin

    Не ги ли тестват фабрично на по високи налягания и ако има проблем ще се види,може би стоманата е по читава и са решили че е достатъчно,ма знаеш ли .. Аз спамя един вид,защото съм с обикновен Асан,който ми е на 3 метра от кратуната и е на 150-180 бара обикновено - това ако го прочете жената ще...
  6. klmn

    ИМАМЕ ХАЛЕ

    Що ми се струва,че не е нивелирана,тоест вертикала на кръста е малко на 1 ч от пушката (това е бам -30,нали)?
  7. klmn

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Не трябва да се носят.Изрично ми го каза косаджията от 3-то. Имат си вътрешен ред да разберат уведомил ли си,ако се стигне до там.
  8. klmn

    Софийската група

    Някой може ли да даде координати на стругар в София,не видях в темата за стругари,може и на ЛС?
  9. klmn

    Тема за домашните любимци

    а стига бе,на 2-3 месеца се да го видиш има ли пишле или не,а за характера - формира се :),моя помияр жената я разнася като знаме ако го води,кат го хвана ходи редом - слушка (кокал или шут=моркова и тоягата) ;D
  10. klmn

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Стреля си еднакво гада,просто трябва да му махнеш О-пръстените на резовоара,защото мести цевта като пада налягането.Цилиндъра обикновено е малко крив,поне единия,като сложа другия местя оптиката с 2-3 клика вдясно,става дума за над 60 до 160 м дистанция,вертикала е по дотове,а центъра на Липърса...
  11. klmn

    За жените и пушките...

    Хах,май всички сме с "тишини",последния път като бяхме аз жената и кучето на гора най-накрая ми изръмжа (не кучето) - "айде слагай го тоя заглушител,че ми наду главата"-рисуваше си нещо.. На втория цилиндър ме домързя да го слагам,а песа като тресне мишенката и подскача под нея да лови ако...
  12. klmn

    Кой каква музика харесва?

    Малее,пак изкъртиха старците,велики са.. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rPFGWVKXxm0
  13. klmn

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Целиш един лист примерно,ако попадението е вдясно от центъра въртиш ляво докато се изравни с вертикалната линия,с горе долу пак така -пушката трябва да е неподвижна с менгеме или торби пясък. Оптиката трябва да е нивелирана. Задния край- насочи към небето и въртиш да ти стане максимално ятчетлив...
  14. klmn

    Софийската група

    Тука ще ни издави бе,асаня сигурно ръждяса,то вече нямам сухи дрехи.. :crazy:
  15. klmn

    Софийската група

    То зависи къде си като етаж,аз на 8-ми в панелка се будя и си викам "е толко пиян нема как да съм" после жената скача с писък и като видя как се клати полилея съвсем се шашна,завряхме се на рамката на вратата,после се облякохме набързо,аз като обикновен идиот слезнах с кучето с асансьора тя тича...
  16. klmn

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    Ама ти си късметлия,ходете по горите да прострелвате тия топове,обикновен хатсан ат44 с около 40 дж. енергия дупчи стъкло на 170 метра с класическата дупка като от огнестрелно,с тия гюлета не е добра идея да се пуца в населено място,това е ловна пушка,рикошета винаги го има,аз с асаня като целя...
  17. klmn

    Неизбежна самоотбрана

    Абе не снимате ли ,че закона явно се прави от либераси,дето сигурно цигани ги пецкат и от тук явната дискриминация над "белите" ;D, навремето мангалите бяха по-ниски от тревата,щото като се пробва нещо милиционерите му строшат ребрата от бой и нямаше пенделски организации за "интегриране" -...
  18. klmn

    Hatsan PCP: AT 44, ВТ65 и т.н.

    Абе помагайте,взех още един цилиндър на Асаня,ама не мога да му развъртя клапана да сложа твърда пружина - много е стегнат и тръгва да се заобля с обикновен ключ, на струг ли трябва да се хване,или с тръбен ключ,ама да не го прекарам така.. Има ли някой в София със струг да го отвинтиме?
  19. klmn

    Софийската група

    Днес тоя вятър и мене ме ошашави,веднъж 2-3-4 санта вляво,после наопаки (вертикала го нагласих ),много върти,това за около Западния полянките. То докато отида да си сменя мишенката и обръща,аз си спортувам на поне 80-90м дистанция де..както мине порива на вятъра при мене по-нагоре е...
  20. klmn

    COMETA LYNX V10 AIR RIFLE

    Е щом и така заглушава - супер,а на тапата отвора колко му е Ф?
Нагоре