Резултати от Търсенето

  1. TeXHo

    ФТ тренировка-"Подготовката за Австрия"

    Нямах време да го взема. Другия път :)
  2. TeXHo

    ФТ тренировка-"Подготовката за Австрия"

    Име и фамилия - Панайот Наков Ник - TeXHo Модел пушка - Steyr LG110 FT Custom Модел оптика - NSD 10-50x60 Модел чашки - JSB Exact
  3. TeXHo

    Hämmerli AR30; AR20; Walther LG30

    Добра новина! Моето Hammerli се връща в играта, вече с нов собственик! Да му е честита и да му донесе успехи и наслада!
  4. TeXHo

    КУПА „БАЛКАНТРЕЙД” – 25-26.06.2016 г.

    Съжалявам, че пропуснах това знаково за българския ФТ мероприятие. Нямаше как да присъствам, бях на плажа докато вие сте били в гората. Радващо е, че посещаемостта е била на ниво. Доколкото успях да разбера от коментарите, трасето е било трудничко. Поздравления на организаторите и на всички...
  5. TeXHo

    Софийската група

    Засега се очертава голяма група от стрелящи и нестрелящи мои приятели. Ще има и деца, малки и по-големи. Ще помоля стрелящите да са внимателни, както винаги. Всеки е добре дошъл, с пушка или без. Носете си инвентар. За храната и напитките - който каквото си донесе. Ако някой го мързи да...
  6. TeXHo

    17.04 - FT Open SF 2x30 "Бонсови поляни"

    Две имена: Панайот Наков Пушка: Steyr LG110FT Оптика: NSD 10-50x60 Клас: International Чашки: JSB Exact
  7. TeXHo

    14.06 - FT Open SF2x30 "Бонсови поляни" - 11:00 ч.

    Име: Панайот Наков Пушка: Черен Щаер Оптика: Голямо Нико Чашки: Екзакт ПС: мислех за име да пиша "аз", ама реших че не е редно :) ППС: На 13-ти ми е РД-то. Понеже този път скара няма да има, почерпката ще е захарна и/или горивна, кой каквото предпочита :)
  8. TeXHo

    Април 18.04 - FT Open SF 2x25 "Бонсови поляни" - 11:00 ч.

    Искам да благодаря на Румен, за това, че се нагърби с организацията, на всички, които помогнаха с реденето и събирането на трасето и на всички останали, които дойдоха да уважат състезанието. Надявам се, че никой не е бил прекалено стресиран от класическия за поляната вятър. Искам също така да...
  9. TeXHo

    Април 18.04 - FT Open SF 2x25 "Бонсови поляни" - 11:00 ч.

    Мразя да си мокря пушката.
  10. TeXHo

    Април 18.04 - FT Open SF 2x25 "Бонсови поляни" - 11:00 ч.

    Мишените са приготвени, въздуха, ако не е избягал от бутилката - ще има. Ще нося и скарата, ако някой желае, може да си донесе мръвки и ще ги изпечем. Нямаме колчета за означаване на коридорите. Лента също не видях, но съм убеден, че ако се разровя ще намеря, така че казвайте да търся ли. Също...
  11. TeXHo

    Април 18.04 - FT Open SF 2x25 "Бонсови поляни" - 11:00 ч.

    Само да спомена, че имам една състезателна пушка, за която няма състезател. Така че, ако някой няма подходяща пушка и иска да се пробва... Sent from my iPad using Tapatalk
  12. TeXHo

    Април 18.04 - FT Open SF 2x25 "Бонсови поляни" - 11:00 ч.

    Панайот Наков Щаер някакъв, черен Голямо Нико 16Дж JSB Exact Sent from my iPad using Tapatalk
  13. TeXHo

    FX Airguns или как се прави шведска тройка-аз, тя и вибратор (саундмодератор)

    Винаги като стрелях с Рояла си мечтаех да има ФТ вариант. Има две причини, поради които взех Щаер. 1. Доказана в състезания пушка е, 2. Беше по-евтин от хубавите ФТ FX-и. Специално за Т-12 нямам мнение, не съм го виждал дори. На картинка поне, приклада изглежда като да му трябва...нов.
  14. TeXHo

    Софийската група

    Днес времето беше такова, че ако хвърлиш с ръка съчмите в правилната посока, пак ще съборят мишената...
  15. TeXHo

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Ето няколко снимки с телефона през окуляра. Качеството на снимките е кофти, и наблюдаваните обекти са в сянка. 2,3км 60х 165м 20х 165м 60х Тази е на слънце. Тополата е на 440м, сградата зад нея е на 490м. Увеличението е 60х.
  16. TeXHo

    "Годишен рейтингов шампионат - 2014"

    Смятам, че няма какво повече да се каже по темата. Окончателното класиране има следния вид. Имаме си нов шампион, според мен, напълно заслужено. Пожелавам му, още много успехи във ФТ и в живота, убеден съм, че има потенциал и воля и за двете. И да почерпи! На останалите от нас, пожелавам...
  17. TeXHo

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Вчера си взех Spotting scope от Lidl. За цената си от 59лв е отличен помощник при оценката на попаденията, за хората стрелящи с малки оптики. Или ако просто някой иска да се изживява като екшън герой, стреляйки с помоща на съгледвач. В комплекта влизат оптиката, която е с вграден сенник и предна...
  18. TeXHo

    "Годишен рейтингов шампионат - 2014"

    Уважаеми състезатели и фенове на ФТ, Според мен, възможностите за организиране на заключително мероприятие за Шампионата за 2014 се изчерпаха. Предстоят празници и дори да се организира нещо, то няма да е с нужното предизвестие и посещаемост, за да има представителен характер. Затова...
Нагоре