Резултати от Търсенето

  1. koko112

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Здравейте,искам да попитам от къде мога да си закупя телена пружина за GAMO CFR.Търсих в интернет но никъде не намерих.
  2. koko112

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Аз съм вадил горещо-пресово набита цев.Разпробиваш щифта,хващаш цевната кутия на менгеме,хващаш цевта с хубав тръбен ключ и си готов.По цевта остават следи от тръбния ключ ама минаваш на струг и си готов.Звучи грубо ама аз поне не намерих друг начин за изваждане на цевта.
  3. koko112

    COMETA - хубавите испанки.

    Като смениш чашките всичко ще се оправи.По на зад съм писал че моята Комета стреля наи-добре с FTT.Пробваи ги ще останеш доволен.
  4. koko112

    COMETA - хубавите испанки.

    Мерси за отговорите,като сменя пружината и маншета ще пиша пак какъв е резултата.Изчистих цевта веднага като започна да ми прави проблеми,но без резултат.
  5. koko112

    COMETA - хубавите испанки.

    За техниката ми съм 100% сигурен,че не е от нея.Само с тази комета имам над 5000 чашки.От опит мога да кажа че пушката стреля много по добре с FTT 0.96 от колкото с JSB EXACT 1.03.Нямам механични мерни прибори,защото ми пречеха на оптиката, но знам че оптиката ми е бетон с фиксирано увеличение...
  6. koko112

    COMETA - хубавите испанки.

    Здравеите отново.След като разглобих пушката разбрах следното.Маншета е перфектен пружината е с 5-6см.по дълга от старата,която е слегнала,и пружината е идеално права,цилиндъра е огледален,като затисна от към цевта и набутам буталото с пружината има идеална компресия.Сглобих пушката и свалих...
  7. koko112

    COMETA - хубавите испанки.

    Няма никакви луфтове,наи-интересно е,че проблема се появи от един път.
  8. koko112

    COMETA - хубавите испанки.

    Пушката до последно си стреляше перфектно със същата кутия чашки,не съм сменял кутията.По ме съмнява пружината,защото мести само нагоре надолу.
  9. koko112

    COMETA - хубавите испанки.

    Здравеите.Днес като реших да пострелям с моята Комета 400 Компакт 5.5 се появи следният проблем.Първите два-три изстрела точно в центъра на мишената,третият 20см. на горе четвъртият 20см.на долу петият точно в центъра шести 30см на долу,и така постоянно на горе на долу.Смених оптиката същият...
  10. koko112

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Мерси,ще проверя.
  11. koko112

    Пружинките на GАМО - Hunter -1250, Hunter - 440, CFX и др.

    Здравеите.От къде бих могъл да си закупя пружина и маншет за GAMO VIPER EXPRESS.Благодаря предварително.
  12. koko112

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    ОК.Мерси за отговорите,мисля че са доста изчерпателни.
  13. koko112

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Здравеите,искам да попитам тези бутилки биха ли могли да се ползват за зареждане на ПЦП?Ако се минат на проба.
  14. koko112

    COMETA - хубавите испанки.

    Здравеите.Искам да попитам от къде мога да си закупя пружина за Комета 400,и има ли значение дали е Компакт или не.
  15. koko112

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Колега,вместо да набутваш пари за тоя турски БОКЛУК по добре го продаи+парите за Vorteksa,и си купи някоя по свестна пушка.Лично мое мнение,разбира се.
  16. koko112

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    Не е от клапана,защото тои се крие в тапата.Просто не премерих както трябва хода на буталото.Важното е че разбрах грешката си,и следващата ще е точна.Все пак благодаря.
  17. koko112

    Газови пружини за пневматични пружинни пушки.

    Не смятам че има др.причина,просто исках да кажа че сега нямам време за смятане.Поздрави.
  18. koko112

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Здравеите.Някои сменял ли е цевта на среден Хатсан с цев от Хаинел 311?Ако е моля нека сподели впечатленията си.
Нагоре