Резултати от Търсенето

  1. bai techo

    Ямболската група

    неееееееееееее сега се сетих обаче чак понеделник съм на линия:cheers:обади се
  2. bai techo

    Ямболската група

    Ямболско ПРЪЦепе с димен барут
  3. bai techo

    СПОРТ!

    АРТИСТиано Роналдо
  4. bai techo

    Ямболската група

    пардоМ щепсЕл ;D
  5. bai techo

    Ямболската група

    огъната клема от трифазен контакт........... ;D ;D :cheers:
  6. bai techo

    Ямболската група

    :o :o ???....................много жалко демокрация по български ............. кой е по по най ......и до къде можем да влизаме ...в интернет или и там не може ...................... ЧАО "ФОРУМ" :exclaim: :exclaim: :exclaim: ПС..................може да го изтрият модовете,но да се замислят...
  7. bai techo

    Ямболската група

    :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o :o ................а на мен до сега БАН ми звучеше някак .........научно ??? жалко ......и аз сам се ...банвам до 18 ........ ................и не от солидарност .......а по убеждение че не редно и правилно ...ама то без оня знаещия ........ >:( Браво Мирко...
  8. bai techo

    Ямболската група

    ................и що не му се говори.......... давайте жокери дееееееееееееееее
  9. bai techo

    Ямболската група

    ...................аз пък сега се прибирам от едно мероприятие :crazy: 20 Х мноооо далече ...........само да оцелеем.......... може и да додимммммммммммммм
  10. bai techo

    Ямболската група

    ...............нещо ......затишие пред буря ли ... ;)
  11. bai techo

    Ямболската група

    Знаех си аз........един ден ще ви оставя ...... този алкохол дето стреляте до нищо хубаво няма да ви доведе.... или разврат .........или хазарт................. чувам хазарта сте го почнали /да го гърмите .....във вид на карти / .......да видим с разврата кво ще стане....... :D ;D
  12. bai techo

    Ямболската група

    Много ви " сухи " снимките .......... че и постни ........така е ..... като се събирате .....тайно :cheers:
  13. bai techo

    Ямболската група

    Другия път ..............с черно Джони ;D
  14. bai techo

    Ямболската група

    Макс.......стари лаври и легенди :-[ Ама то кога един .ий става легенда ....... .....като тръгне от уста на уста ..... ;) ;D ......абе харен банкет стана :P Мирка ...утре ще ви донеса пъдпъдъци да скубим 12 съм там ........дигайте въздух ;D
  15. bai techo

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    ...............и какво е нивото на стрелците в Ямбол ......не разбрах ??? ..........и какви ......лихви съм гледал на "специалисти "с цифромански оптики ..... едното няма нищо общо с другото ............. дето вика Бай Иван ....не ми фаляй пушка и пу.ка ами патрон и .ий стрелец се раждаш...
  16. bai techo

    Ямболската група

    Кире .....имам да ти плащам ...... ??? днес щях да пускам обява че продавам вайрауха ....... :crazy: ама докато я пусна и ........го продадох... :o ;) е имам още две .....и за оМИРОтворителя една .............по избор :cheers: :cheers:
  17. bai techo

    Ямболската група

    Алоооооо .........групата...... кога ще се съберем да :rambo: :rambo: човека без пушка .....оМИРОтворителя.....какво ще го ....... дайте да се съберем да гръмнем че да гръмне и той.........че без стрелба се изнервя и ............. ми спира нета и кабелната :D ;D :cheers: :cheers:
  18. bai techo

    Ямболската група

    :D ;D ;D Мирко .......друго си е силата да е с теб :P :P :P джедайско ...самурайско ///м........ско/// от дядо знам ..... слаб вятър ...ни рокля вдига ..... ни гащи ...надува :lol: :lol: :cheers:
  19. bai techo

    Ямболската група

    късно се прибрах ....... :wall: :wall: мирко ако закъсаш за въздух........... времето вече дава ръка .... :rambo: :rambo: :rambo: има си и вятър ;D ;D :cheers:
  20. bai techo

    Ямболската група

    с тези продажби на пушкала ............... само апорт ще ти остане / от вода / :P :P :P .............не ни трябва куче........... :P :P :P
Нагоре