Резултати от Търсенето

  1. C

    МП-512/513М ; ИЖ 61/60 ; ИЖ- 38

    Потърси в ибей, преди се намираха
  2. C

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Не е толкова трудно, и стенд не ти трябва ако имаш някой едър човек наблизо да я натисне. Като вадиш задния щифт, натиснете тапава в земята или на солидно място, не като тоя в клипа
  3. C

    КРОСМАН пушки и пистолети

    Колега, от къде се сдоби с цената кутия
  4. C

    КРОСМАН пушки и пистолети

    Сериозна промяна в скоростите ще видиш като изработиш ново бутало с право чело и о-пръстени, челото на клапана където допира буталото също се пристъргва на струг за да стане плоско също. Оригиналната конфигурация има много мъртав обем. По-назад в темата съм постнал и тунинг на спусака...
  5. C

    Приклади - изработка и поддръжка

    Не разполагах с необходимите накрайници за пробиване на толкова голяма кръгла дупка, а на ръка е по-лесно да се направи правоъгълник от колкото правилен кръг. Имам няколко залепени воблера с това лепило и държи здраво, все пак е двукомпонентно от рода на смолите. Отвътре също има лепило в...
  6. C

    Приклади - изработка и поддръжка

    Преди няколко месеца се сдобих с едно ижче, трябваше да е за приятел, но той така и не си го взе. Предишния собственик ми каза че приклада е от друга пушка. Страничните дупки за болтове бяха разширени и надъвкани и не се подравняваха с тези на железарията, затова пушката се държеше само на 2...
  7. C

    Приклади - изработка и поддръжка

    Бая време е минало от поста но може да помогне на някой друг .... аз лепих един леко сцепен приклад, за леки пукнатини поксипола върши добра работа (тъмния, прозрачния е слаб и не лепне добре на дърво сякаш). За по-сериозни сцепвания облепи където не искаш да цапаш със тиксо и мажи с полиестерна...
  8. C

    Оръжеен магазин АйЕсДи БГ

    Внесете crosman 2240 и разновидностите му, ще има много търсене.
  9. C

    HATSAN - всички модели пружинни пушки на фирмата.

    Какво му има на оригиналния приклад, не може ли да бъде оправен?
  10. C

    Хронографи и софтуер за тях.

    Ако някой друг некадърник като мен си е застрелвал или повреждал диодите на китайско хроно, ето заместител за тях 1лв + 10мин работа с поялника и хроното работи отново. Взех ги от елимекс, като поисках просто инфраред диод 5мм, на късмет съм го уцелил. Трябва да се обърне внимание как е бил...
  11. C

    Slavia - 630/631/634 - чешките пружинни пушки .

    Стрелял съм с 2 славии 630 и 631, и двете с оптики и двете на 10 метра си вкараха дупка до дупка без да са им слагани никакви шайби и други доработки.
  12. C

    Мнение за първа въздушна пушка.

    Прочетох някои от последните мнения - за някой който ще си купува първа бушка би се вкарал в голям филм след като прочете темата. Нещата са доста прости. Ако искаш да е много точна и не ти пука за това че не е особено силна - купи си славия, няма да сбъркаш. Относно хатсаните - кофти са че са с...
  13. C

    КЪДЕ ДА НАМЕРИМ ? Стругари, фрезисти, шлайфисти. МЕТАЛИ- дурал, месинг , бронз.

    Колеги, можете ли да ми препоръчате някой със струг от Варна за проста работа (да се намали диаметъра на цев с около 5см по дължина). Стругари има много, но не ми се ходи при случайни, преди години правих една тапа при един и като разбра че е за ВО изтръпна, обеснява ми как с тая работа може...
  14. C

    МП-512/513М ; ИЖ 61/60 ; ИЖ- 38

    Притежавам mp-512m в 5.5. Приятно оръжие, в ибей попаднах на обяви за газови пружини за 512 https://www.ebay.com/itm/Izh-Baikal-MP-512-gas-ram-Vado123/293382752269?hash=item444ef9880d:g:UVUAAOSw04pd-f-T Някой слагал ли е такава, впечатления? Също и има ли разлики в 512 и 512М (каквато е моята)...
  15. C

    МП-512/513М ; ИЖ 61/60 ; ИЖ- 38

    Вземи си по-подходяща пружина. Някъде из темата имаше списък с размерите на пружина която тази пуша използва и ако не се лъжа от какви други пушки можеш да заместиш. Не виждам как ще намалиш диаметъра като я изпилиш без да съсипеш свойствата на пружината, дори и да се получи не мисля че усилията...
  16. C

    КРОСМАН пушки и пистолети

    Може би заради дотиквачите пишат цевните кутии различни, благодаря :)
  17. C

    КРОСМАН пушки и пистолети

    Здравейте, някой има ли идея дали цевната кутия и ръкохватката на 1377 ще паснат на 2240, като изключим трансфер порта който сигурно ще е различен за .22?
  18. C

    Big Bore , Caliber -0.450, 0.50

    Нарезите биха допринеси за много силно разпръскване на съчмите, а и вероятно цевта така е по-ефтина.
  19. C

    КРОСМАН пушки и пистолети

    вече много по-приятно за стрелба
Нагоре