Резултати от Търсенето

  1. ROLAND

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    Здравей! Прочети внимателно закона и темата преди да отваряш нова.
  2. ROLAND

    Тема за домашните любимци

    Прекрасен котарак! И аз имам подобен-с малко по-светла окраска, също рошав. И не по-малко мързелив. Обаче види ли прахосмукачка.........дим да го няма.... :)
  3. ROLAND

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    За сега се сещам само за бившия "Радиозавод" - до мола "Двете кули" във Варна. Ваните им са още работещи.
  4. ROLAND

    Кой каква музика харесва?

    Поздрав за почитателите на тази музика. Която много харесвам. Без ефекти (освен съвременната НD обработка и цифрова адаптация на клипа), само гласове...... http://www.youtube.com/watch?v=hRyDB4RWJdw
  5. ROLAND

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Свободен фактически превод: Снимка№1 Може да наруши покритията на различни части от оръжието. Замърсяванията по оръжието от този препарат трябва да се отстранят незабавно. Нарушено покритие може да се възстанови с KLEVER-Quick-Browning. Дразни очите дихателната система и кожата. Пазете затворено...
  6. ROLAND

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Да! Може би е смес от слаби киселини. (както казва Дани по-горе) Добре ще е да видим по-подробни снимки на този продукт. Ако може и информация от Ванко :)
  7. ROLAND

    ОПТИКИ - избор, монтажи и АКСЕСОАРИ към тях. Какви, откъде? Приспособления, прострелване, ремонти

    Къде в описанието на продукта прочете, че това е киселина? Иначе съм пробвал метода на Н.Атанасов. Добре е човек да е по-внимателен, особено ако няма опит.
  8. ROLAND

    Кой каква музика харесва?

    Стара, ама готина! И нещо лятно за този час: http://www.youtube.com/watch?v=H5Y4U3h1ZzE
  9. ROLAND

    Палатки и къмпинг

    Така си е. Стават за ядене, ама..... Предпочитам някое кефалче или платеринка на ударя, когато има. Тези ги подминавам.
  10. ROLAND

    Пружинни пушки в НИСКИЯ ( около 100тина лева )-ценови диапазон.

    Твърдо не си заслужава. Имам две такива закупени: едната през 2007 Другата през 2009. Качеството и замисъла на изработка е по-добър от на "В"-тата. Материалите обаче са нискокачествени. Носи на тунинг-газови пружини, полиране и т.н. Но и тунинга е допълнителна инвестиция. Лично за мен по скоро е...
  11. ROLAND

    Приклади - изработка и поддръжка

    Ок! Утре ще направя един тур по големите магазини. Благодаря още веднъж на всички колеги, които се отзоваха. Мамка му и приклад... :) и Бог да прости Крушкина. Всички сме за там, независимо от марка модел и кой-какво ни купува... Peace Bro.... До скоро... :cheers:
  12. ROLAND

    Приклади - изработка и поддръжка

    Балгодаря Колега! :cheers: Мой пропуск е, че не проверих назад, а направо питах. ......................... Относно спама- мисля, че в умерени дози разнообразява и "смазва" темите, но някои писачи прекаляват и ми се налага да обяснявам на новите любители в нашия малък клуб, че това са чичковци с...
  13. ROLAND

    Приклади - изработка и поддръжка

    Сега да питам по темата-трябва ми средство, с което да премахна стара алкидна боя-два слоя и нанесена след това нитроцелулозна-три слоя върху приклад от бам21. Каква химия мога да използвам без много търкане.
  14. ROLAND

    Варненска група - SEA WOLVES

    http://www.micromaxtrade.com/index.php?w=contact Имат готови програми за маншети- "Метеор", "Гамо", Хатсан, "Бам" и др.
  15. ROLAND

    Варненска група - SEA WOLVES

    Браво на младия колега! И ние така почнахме навремето. Бащите ни бяха прекалено заети с профсъюзи, конгреси и партийни събрания. Добре, че беше ОСО да си уплътняваме времето през лятната ваканция. Това е страхотно хоби и би помогнало на доста млади хора по отношение придобиването на навици и...
  16. ROLAND

    Приклади - изработка и поддръжка

    Много ми харесва! Надявам се да го покажеш и на 100% :cheers:
  17. ROLAND

    Огнестрелно оръжие, обща тема

    Re: Огнестрелни оръжия - обща тема @ деимос Понеже повеждаш спор и като колега военен-по същество: 1)темата е дъра-бъра-жени по цици, картечници, видеоигри, видеоклипове, хапка-пийка и т.н. и основно свободни приказки. 2)Онзи ден гледах клип на обезглавяване по катарска телевизия-подстрекава ли...
  18. ROLAND

    Огнестрелно оръжие, обща тема

    Re: Огнестрелни оръжия - обща тема По какъв начин пост №95 подстрекава нарушаването на бг. закони?
  19. ROLAND

    Огнестрелно оръжие, обща тема

    Re: Огнестрелни оръжия - обща тема Видеото е идейно! И не е забранено в общата мрежа. Никой не ограничава споделянето на информация (линкове, клипове, файлове) Прекаленият светец и богу не е драг. ВЕРВАЙ ми-тука четат доста "светнати хора" и досега никой не е имал проблем.
  20. ROLAND

    Палатки и къмпинг

    Благодаря ти за "линка" Това е сезона за този пост :cheers:
Нагоре