Резултати от Търсенето

  1. H

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    http://www.parliament.bg/bg/parliamentarycommittees/members/2336/reports/ID/6027 наи отдолу пише за кое как са гласували
  2. H

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    с новите закони ще има патрулираща охрана в горите постоянно и при положение че ВО се води и за ловно маи няма да може да се стреля по поляните даже и по хартиени мишени бес да има проблеми с горските
  3. H

    Закон за притежание, носене и употреба на Пневматично

    до колкото знам този лов ще може да се практикува в заградените площи демек в стопанства няма да е аиляк да ходиш кадето си искаш
  4. H

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    4к дж то тва е енергията на карабина кал 30 06
  5. H

    Пушките на AIR FORCE - Talon/TalonSS/Condor/Edge/Texan

    това е някаква грешка 9670 дж
  6. H

    BENJAMIN

    матрици за леене за 7.62 колкото искаш по ловните магазини
  7. H

    BENJAMIN

    мисля че за далечни дистанции истината е 7.62
  8. H

    Бургаска група

    ас ще донеса някоя луканка и филе от диво
  9. H

    Бургаска група

    не съм казал че няма да идвам
  10. H

    Бургаска група

    утре го дават вятъра 100 км/ч
  11. H

    Бургаска група

    ас съм от равда
  12. H

    Бургаска група

    поне 3ма със суматри ще присъстваме които стреляме на метан
  13. H

    Бургаска група

    тази събота която идва и ас ще доида да пострелям малко
  14. H

    SUMATRA by Eun Jin

    колега а от каде си купуваш проектили
  15. H

    ЧАШКИ ( pellets ) - видове, тестове

    ас съм пробвал слепени чашки фиелд таргет с предатор полимаг суматрата ги мята с 305-6 мс 3.3 грама мисля че бяха на 50 м съм правил група от 6 истрела 1 см и чашките правят грозни поражения по мишената мисля че се сещате за какво говоря тествано до 90 м
  16. H

    SUMATRA by Eun Jin

    много скъпо бе 60 бр за 28 лв
  17. H

    BEAUMONT WARRIOR - екзотика от Холандия

    страхотна въздухарка обаче цената и е колкото да си купиш блазер р93 с оптика сваровски
  18. H

    ВИП Оръжеен Комплекс

    не ми се занимава ще си платя за ремомонта и решавам проблема направиха ми се щото съм нямал касов бон а на кутията на оптиката има сериен номер на вносителя а за българия са само ВИП магазините със 1-2 телефонни разговора ми признаха гараницията обаче ми казаха че щяла да стане слет 4-5...
  19. H

    ВИП Оръжеен Комплекс

    тея от ВИПА в Бургас са големи мошенници имам една оптика Меопта която е разхерметизирана и е в гаранция нося им я и те ми казват че трябва да платя 500 лв за ремонт в панагиурище ядосах се и заминах после намерих телефона на фирма ОПТИКС в панагиурище и се оказа че ремонта струва 60 лв
  20. H

    SUMATRA by Eun Jin

    и център 60 м това също е важно нямам хронограф и няма как да измеря температура 19 градуса надморска височина незнам как се изчислява морето ми е на 200 м от мястото на стрелба влажност 89 процента
Нагоре